سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46170
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برخی ها فکر می کنند اگر مالیات پراخت نکنند زرنگی می کنند در حالیکه این گناه بزرگی و خیانتی در حق کشور است
Print This Post
امام جمعه نورآباد

مسئولان اقتصادی کشور بایستی با برنامه ریزی وابستگی اقتصاد کشورمان را به نفت کاهش دهند تا دشمنان نتوانند با این موضوع بازی کنند.

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژادافزود: رهبر معظم انقلاب هر نکته ، دستوری یا فرمانی که می دهند مسوولان می بایست در جهت تحقق منویات و خواسته های معظم له تلاش کنند چون رهبر معظم انقلاب بر اساس نیازها و شرایط روز رهنمودهایی را بیان می کنند.

وی اظهار داشت : رهبر عزیزمان بارها و دردمندانه از موضوع اقتصاد مقاومتی و استفاده از کالاهای داخلی را مطرح کرده اند و بر این نکته تاکید دارند .

وی ، یکی از راههای تقویت اقتصاد مقاومتی را اخذ مالیات عنوان کرد و بیان داشت: برخی ها فکر می کنند اگر مالیات پراخت نکنند زرنگی می کنند در حالیکه این گناه بزرگی و خیانتی در حق کشور است .

وی ، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ، توجه به اقتصاد دانش بنیان و دوری از اسراف را موجب تقویت اقتصاد کشور عنوان کرد و ادامه داد : مسئولان اقتصادی کشور بایستی با برنامه ریزی وابستگی اقتصاد کشورمان را به نفت کاهش دهند تا دشمنان نتوانند با این موضوع بازی کنند.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار