سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46322
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » خوشحالم که برخی از مسئولین انتقادشان بر بنده این بوده است که چرا بیش از هر چیز به مسائل مذهبی اهمیت می دادم/ برنامه های اجراء شده اداره ارشاد در زمان تصدی اینجانب برگرفته از هویت دینی و مذهبی بوده است
Print This Post
نوری زاده رئیس سابق اداره ارشاد دلفان،

نوری زاده مدیر سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان گزارشی از عملکرد ۵ ساله خود را منتشر کرد

80554026-3750783.jpgبه گزارش سلام دلفان  یوسف نوری زاده مدیر قبلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان با صدور بیانیه ای ضمن قدردانی از کلیه اهالی فرهنگ شهرستان در راستای همکاری با وی عملکردی کوتاه از دوران تصدی خود بر این اداره را ارائه نمود.

وی در این بیانیه نوشت : اینجانب از شهریور ماه سال ۸۸ تاکنون مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان را به عهده داشتم.

گزارشی کوتاه از برخی برنامه ها که برای اولین بار در شهرستان انجام شد و نیز افتخاراتی که در این چند سال خدمت گذار مردم شریف و بزرگوار دلفان و همچنین هنرمندان عزیز کسب کردم خدمت عزیزان ارئه می دهم که البته همه اینها محصول زحمات همکاران ، هنرمندان و مسئولین عزیز قبلی و فعلی بوده که بنده بعنوان خدمت گذار در خدمتشان بوده ام.
۱- اولا شکر گزارم از خدواند منان که این امانتی که نظام بر دوش اینجانب نهاده با افتخار تحویل داده ام و شکرگزارم که جابجایی بنده نه به دلیل ضعف مدیریت و عملکرد بوده بلکه تنها به دلیل مسائل سیاسی و جناحی بوده و صد البته اینگونه گردش مشاغل امری طبیعی است.
۲- افتخار دیگرم این است که در طول مسئولیت اینجانب اداره مفتخر به دریافت لوح سپاس از دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای شده و همچنین دفتر ریاست محترم جمهوری قبلی و نیز لوح سپاسی که از دفتر وزیر محترم دولت دهم جناب اقای دکتر حسینی دریافت کردم.
در سال ۹۱ در بین کل دستگاه های شهرستانی در استان لرستان در شاخص رضایمندی و ارائه خدمات ، اداره ارشاد دلفان مقام اول را کسب نمود (طرح شهید رجایی)
۳- راه اندازی کاروان فرهنگ هنر روستا یکی از کارهایی بود که وزیر شخصأ از این ابتکار قدردانی کرد.
۴-ایجاد دبیرخانه دائمی سوگواره مور یا مویه در شهرستان
۵- راهیابی گروه نمایش شهرستان برای اولین بار تا مرحله منطقه ای
۶- جشنواره منطقه ای خوشنویسی دو مرحله با حضور اساتید خوشنویسان مرکز
۷- برای اولین بار کارگاه کاریکاتور با حضور استاد بهمن عبدی یکی از پیشکسوتان این عرصه در کشور
۸- جشنواره منطقه ای موسیقی برای اولین بار بصورت منطقه ای با موضوع آوا و نواهای حماسی در دو مرحله
۹- جشنواره منطقه ای سرزمین نور با موضوع دفاع مقدس . حجاب وعفاف و متن ادبی
۱۰- سوگواره منطقه ای مور و مویه در چندین سال پیاپی
۱۱- جشنواره متل ها و مثلها برای اولین بار در استان و منطقه
۱۲- جشنواره های طراحی چندین مورد
۱۳- برگزاری جشن های خیابانی برای اولین بار در فضای باز با حضور هنرمندان از استانهای مختلف مرکزی ، کرمانشاه و استان لرستان
۱۴- اهداء حدود ۲۳ هزار جلد کتاب در سطح شهرستان
۱۵-اعزام بیش ۳۰۰ نفر از مناطق روستایی در پایان برنامه های فرهنگی و هنری به مشهد مقدس ، قم و جمکران
۱۶- دعوت از حافظین و قاریان برجسته کشوری وبین المللی
۱۵- جشنواره نمایش های کوتاه دلفان
۱۶- در زمان تصدی این جانب برای اولین بار مجوز انتشار نشریه اختصاصی برای شهرستان دلفان (ماهنامه نسیم دلفان) از سوی وزارت فرهنگ صادر گردید و همچنین در سال جاری سه پایگاه خبری تحلیلی در شهرستان با نامهای دلفان امروز ، سلام دلفان و نیز نسیم دلفو مجوز انتشار دریافت کردند.
۱۷- برگزاری کنگره ملی علما که یکی از کارهای بسیار بزرگ و ماندگار در شهرستان بود و محقق شدن این آرزوی دیرین مردم و روحانیت شهرستان برای معرفی دلفان بعنوان یک منطقه عالم پرور ، شخصیت های افتخارآفرینی که کسی به آن نپرداخته بوده ، از جمله این بزرگان عزیز آیت الله شیخ فرج الله کاظمی ، آیت الله شهید محمد علی حیدری ، آیت الله محمد ولی حیدری ، آیت الله علی صفدر ، آیت الله کاظمی ، که این عزیزان هر کدام منشا خدمات ارزنده ای برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزیز بوده اند
مواردی که بیان شد کارهای است که برای اولین بار انجام شده وگرنه برگزهویتاری برنامه های استانی و شهرستانی جز این گزارش نیست و از جمله دیگر برنامه ها پیگیری اعتبار برای سالن آمفی تئاتر بود که الحمدالله با همت مسئولین بودجه تکمیلی اختصاص یافت و تا پایان سال در صورت مساعد بودن هوا تکمیل می شود.
در حوزه خدمات ایجادی دو موسسه چند منظوره فرهنگی و هنری یک آموزشگاه آزاد تجسمی. گرفتن مجوز برای گروه نمایشی قاب. ۵ کانون اگهی تبلیغات . یک موسسه چاپ دیجیتال . ۱۸ کانون فرهنگی و هنری در سطح شهر و روستا . سه موسسه قرآنی…
در طول مسئولیت اینجانب بیش از ۵۰۰۰ هزار نفر در کلاس های قرآنی شرکت کرده و بعد از اتمام آموزش در امتحانات شرکت نموده اند.
در حوزه حفظ قران کریم ۱۷ نفر حافظ بیست جز به بالا داریم. دو موسسه تک منظوره دینی و خدمات فرهنگی دیگر
در پایان از مردم شریف و نجیب شهرستان به ویژه هنرمندان . همکاران ، مسئولین قبلی و فعلی شهرستان.اصحاب رسانه (سایت های خبری کاسی ، نسیم دلفو ، سلام دلفان ، دلفان امروز ، دلفان خبر و نهایتأ نشریه نسیم دلفان ) خبرنگاران صدا و سیما در شهرستان و کلیه کسانی که در حوزه فرهنگ و هنر ما را یاری نمودند تشکر قدردانی میکنم و در همچنین از کلیه اصحاب فرهنگ و هنر و مردم عزیز عذر خواهی میکنم اگر قصوری بوده ، متاسفانه حوزه فرهنگ از لحاظ بحث اعتبارات فرهنگی همیشه مظلوم بوده و این را نیز اضافه کنم که اینجانب در طول دوران تصدی در کلیه بخش های فرهنگی و هنری برتامه های شاخصی را اجرا نموده ام که تمامی این برنامه ها برگرفته از هویت دینی و مذهبی بوده زیرا در حوزه فرهنگ و هنر تقویت باورهای دینی مهمترین حربه دفاع در مقابل تهاجم فرهنگی است و از این خوشحالم که برخی از مسئولین انتقادشان بر بنده این بوده که چرا بیش از هر چیز به مسائل مذهبی اهمیت می دهم ، خداوند سبحان گواه من است تا توان داشته ام در هیچ زمینه ای کوتاهی نکرده ام.

و من الله توفیق/یوسف نوری زاده

منبع: نسیم دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: رضایی
  اسفند ۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۰۰

  خدایش اینو راست میگه کاش همه مسولین شهرستان مثل آقای نوری زاده بودن. ایشاله هرجا که باشه سالم و سلامت باشن

  رضایی

 2. نویسنده دیدگاه: ارشاد
  اسفند ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۸

  چه گلی به سر شهرستان زدی مجلسی که بنام علما برگزار کردی فقط یک مراسم با برد شهرستانی بود ایا در سطح استانی کارنامه ای داشت ؟. ول کن ادای اپوزیسیون ها رو در نیار اگر ….. تو این چند سال هر چی بلد بودی رو کردی حالا هم هر اومدنی رفتنی داره نه اینقدر سر و صدا

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۰۷

  به نظر شما کنگره ای که اکثر علما استان ومنطقه دران شرکت داشتن در سطح ملی امام جمعه نقاط مختلف حال بنده یک سئوال از شما دارم تا زمان برگزاری کنگره خدا وکیلی می دانستی نوراباد 5 ایت الله داشته که هر کدام یک شخصیت بزرگ در عرصه های مختلف بوده اند بنده خدا وکیلی نمی دانستم پس انصاف چیز خوبی است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار