سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 464
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دشمن رهبر انقلاب یزیدی است، سران فتنه 88 و مجمع روحانیون یزیدی هستند، منتظری یزیدی بود
Print This Post
 امام جمعه دلفان گفت : در طول انقلاب اسلامی، بعضی ها یزیدی شدند، سران فتنه 88 یزیدی شدند،... کسی که دشمن مقام معظم رهبری باشد یزیدی است حتی اگر خدای ...

 امام جمعه دلفان گفت : در طول انقلاب اسلامی، بعضی ها یزیدی شدند، سران فتنه 88 یزیدی شدند،… کسی که دشمن مقام معظم رهبری باشد یزیدی است حتی اگر خدای ناکرده لباس روحانیت تنش باشد، منتظری یزیدی بود…

سرویس سیاسی- حجت الاسلام “محمدتقی صرفی پور” در اجتماع بزرگ نمازگزاران ظهر عاشورای شهرستان دلفان که در گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد به بیان اهمّیت “خواندن زیارت عاشورا” پرداخت و گفت : برای اینکه هرروز با سالار شهیدان تجدید بیعت کنیم شایسته است خودمان را عادت دهیم به خواندن زیارت عاشورا. وی افزود : وقتی که  یکی از علما با امام زمان(عج) ملاقات کرد، حضرت سه بار فرمودند چرا زیارت عاشورا نمی خوانید.

امام جمعه دلفان در ادامه، اهمیّت زیارت عاشورا را در تجلی دو اصل مهمّ تولی و تبری در این دعا دانست و خاطرنشان کرد: کسی که اهل زیارت عاشورا باشد از انحرافات عقیدتی و اخلاقی مصونیت پیدا می کند، کسی که هر روز سلام بکند به امام حسین(ع)، کسی که اعلام بیزاری بجوید از دشمنان امام حسین(ع) انشاء الله حسینی باقی می ماند.

وی در ادامه به اهمّیت “عاقبت به خیرشدن” و دعا برای این امر مهمّ اشاره کرد و اظهار داشت : ما دیدم در طول انقلاب اسلامی، بعضی ها یزیدی شدند، سران فتنه 88 یزیدی شدند، بنی صدر یزیدی شد، خیلی ها یزیدی شدند، آنهایی که جذب سازمان منافقین شدند یزیدی شدند، آنهایی که اشاعه فحشا و فساد می کنند یزیدی هستند، آنهایی که قاچاقچی هستند به جوان های مملکت ما خیانت می کنند یزیدی هستند ولو اینکه در هیئت بیایند و لباس سیاه بپوشند و برای امام حسین هم پول خرج بکنند.

خطیب جمعه دلفان به “عاقبت به خیر نشدن” برخی افراد و جریانات در فتنه 88 اشاره کرد و اظهار داشت : کسی که دشمن مقام معظم رهبری باشد یزیدی است حتی اگر خدای ناکرده لباس روحانیت تنش باشد. وی در ادامه این بخش افزود : ما در فتنه 88 دیدیم مجمع روحانیون (مبارز) خیانت کرد به نظام. کسانی که لباس روحانی تنشان بود یزیدی شدند، منتظری یزیدی بود.

وی علّت یزیدی شدن این افراد و جریانات را عدم دوستی با دوستان خدا و دشمنی با دشمنان خدا و اهل بیت(علیهم السلام) عنوان کرد.

وی همچنین با بیان اینکه کسی که دوستدار آمریکا،اسرائیل و منافقین است نمی تواند حسینی باشد، ملّت ایران را “حسینی” دانست و افزود : در میان 58 کشور اسلامی، تنها کشوری که پیرو اهلبیت و محب اهل بیت است ملت ایران است. وی افزود : در حالی که تمامی دنیا مشغول فحشا و فساد و منکرات هستند، مردم جمهوری اسلامی ایران برای ااهل بیت(علیهم السلام) عزاداری می کنند

ادامه دارد….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار