سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46403
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حبس 10 ماهه برای یک بازیکن فوتبال
Print This Post

کاپیتان پیشین تیم ملی ایتالیا به خاطر خودداری از همکاری با مقامات قضایی در جریان یک بازجویی در مورد پرونده مالیاتیش به ۱۰ ماه حبس محکوم شد.

به گزارش سلام دلفان
کاناوارو به ۱۰ ماه حبس محکوم شدبه گزارش مشرق، فابیو کاناوار به دلیل تخطی از دستور مقامات قضایی برای خارج ماندن از منزلی که از او به دلیل خودداری از پرداخت مالیات گرفته شده است به 10 ماه حبس محکوم شد.
کاپیتان پیشین تیم ملی ایتالیا و مدافع تیم‌های اینتر، یوونتوس و رئال مادرید متهم به خودداری از پرداخت مالیات است، اتهامی که سبب شده منزل یک میلیون یورویی وی مصادره شود اما پلیس او را در حال شنا در استخر این خانه مجلل گرفت و برای او به جرم تخطی از دستور دادگاه، حکم قضایی جدیدی صادر شده است.
طبق گزارش رسانه‌های ایتالیایی مجازات تخطی کاناواروی 41 ساله از دستور دادگاه 10 ماه حبس است است که البته این حکم با اعتراض او فعلاً به حالت تعلیق درآمده است.

گفته می‌شود که کاناوار بیش از یک میلیون بدهی مالیاتی دارد و آژانس درآمد ایتالیا اعلام کرده است که کاپیتان پیشین آتزوری در فاصله سال‌های 2005 تا 2010 مالیات درآمدهای خود را پرداخت نکرده است. در این مدت کاناوارو برای تیم‌های یوونتوس و رئال مادرید توپ می‌زد و به همراه تیم ملی ایتالیا قهرمان جام جهانی 2006 آلمان شد.

کاناوارو در حال حاضر هدایت تیم گوانگژو اورگراند چین را برعهده دارد، تیمی که پیش از او هدایتش بر عهده مارچلو لیپی بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار