سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46409
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » معوقات معلمان تا پایان امسال پرداخت می شود
Print This Post

وزیر آموزش و پرورش گفت: درصدد هستیم بخش عمده ای از معوقات معلمان تا قبل از پایان سال 93 پرداخت شود.

به گزارش سلام دلفان، علی اصغر فانی افزود: بر اساس وعده و قولی که سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای پرداخت بودجه به آموزش و پرورش داده این وزارتخانه هم به معلمان اعلام کرده که معوقات آنان را پرداخت خواهد کرد.

وی بدون اشاره به رقم مطالبات معلمان گفت: بخشی از بدهی های معلمان پرداخت شده و بخشی دیگر در حال فراهم شدن است که به محض دریافت به معلمان پرداخت خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا درباره تذکر 5 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وی در خصوص عدم پرداخت معوقات معلمان گفت: ما اعتقاد داریم که مشکل کسری بودجه از مشکلات همیشه در آموزش و پرورش بوده و باید برای آن فکر اساسی کرد.

فانی اظهار داشت: نمایندگان عزیزی که تذکر داده اند هم اکنون در حال تصویب بودجه 94 آموزش و پرورش هستند پس طوری بودجه را تنظیم کنند که این وزارتخانه با کسری بودجه مواجه نشود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد که تذکر وقتی معنا دارد که اعتبارات لازم در اختیار باشد در حالی که اکنون این امکانات نیست و از این رو در پرداخت ها شرمنده همکاران فرهنگی می شویم.

فانی خاطرنشان کرد که آموزش و پرورش اکنون از موجودی ها و اعتبارات سال 93 استفاده می کند و با کسری شدید بودجه مواجه است.

وزیر آموزش و پرورش همچنین در پاسخ به این سوال که چه خبر خوشی برای معلمان و فرهنگیان در روزهای پایانی سال 93 دارید گفت: خبر خوش من به معلمان این است که اگر قولی که به ما داده شد عملی شود سعی خواهیم کرد بخش عمده ای از مطالبات این قشر را تا قبل از پایان سال پرداخت کنیم.

وی در عین حال تصریح کرد که از روز نخست هم گفتم که بودجه آموزش و پرورش کم است.
منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار