سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46485
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ضرورت برنامه‌ریزی ارشاد دلفان برای مقابله جدی‌تر با تهاجم فرهنگی
Print This Post
امام جمعه دلفان تاکید کرد

امام جمعه شهرستان دلفان گفت: اداره ارشاد دلفان برای مقابله جدی‌تر با تهاجم فرهنگی برنامه‌ریزی منسجم‌تر و بهتری برای سال آینده در نظر بگیرد.

به گزارش سلام دلفان، حجت‌الاسلام سیدجعفر هاشمی‌نژاد در دیدار با رئیس اداره ارشاد دلفان اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان متولی بخش فرهنگی و هنر در جامعه است و در راه حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب می‌کوشد، به همین منظور این سازمان نباید از هیچ کوششی برای اهداف مهم انقلاب دریغ کند.

وی عنوان کرد: امید است، ارشاد دلفان از این پس پویاتر و جدی‌تر در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی حضور داشته باشد و با حضور هنرمندان متعهد و به دور از جنجال و کنش‌های سیاسی و جزئی بتواند در آگاهی بخشی به جامعه و توسعه فرهنگ ناب اسلامی خوب و موفق عمل کند.

در ادامه این دیدار خدارحم بابایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان ضمن تاکید بر نقش کلیدی حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد امام جمعه شهرستان دلفان در همراهی و همکاری در اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری و تحولات فرهنگی برای ایجاد بستر لازم و مناسب جهت اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و هنری خواستار کمک، مساعدت و حمایت‌های امام جمعه در انجام و اجرای برنامه‌ها و اقدامات فرهنگی و هنری در شهرستان شد.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار