سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4652
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » علاقه پدر”متهم‌ به‌ جاسوسی” به رهبری
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از  جام نیوز، رسانه های وابسته به صهیونیسم جهانی مدتی است به بهانه دستگیری دو تبعه کشور آذربایجان به اتهام جاسوسی، سونامی تبلیغاتی گسترده ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از  جام نیوز، رسانه های وابسته به صهیونیسم جهانی مدتی است به بهانه دستگیری دو تبعه کشور آذربایجان به اتهام جاسوسی، سونامی تبلیغاتی گسترده ای را علیه جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته اند. در این رابطه شبکه گوناز (gunaz tv)  یکشنبه 17 تیر(july.7) مصاحبه ای را با پدر “شهریار حاجی زاده” متهم اصلی این پرونده انجام داد.

“حاج مایل” پدر “شهریار حاجی زاده” در پاسخ به به این سوال که “آیا پسر شما را در زندان شکنجه کرده اند؟ گفت: «”پسرم در تماس تلفنی که با من داشت گفت: “جایش در بازداشتگاه بسیار خوب است و مسئولین ایرانی رفتار بسیار خوبی با آنها داشته اند.”»

وی افزود: «در ارتباط تلفنی که با شهریار داشتم به او گفتم: رسانه ها می گویند: “مقامات کشور آذربایجان در تلاش هستند تا شما را آزاد کنند.” شهریار جواب داد: “رسانه ها دروغ می گویند. مقامات آذربایجان ما را نمی خواهند.”»

حاج مایل در ادامه از تداوم ارتباط های تلفنی اش با شهریار سخن گفته و می افزاید: «بار دوم که شهریار تلفن کرده بود از او پرسیدم : چرا کشور ایران شما را آزاد نمی کند. و شهریار جواب داد: “مقامات ایرانی می گویند: مقامات کشور آذربایجان خواستار آزادی شما نیستند و سندهای لازم را برای آزادی ما در اختیار ایران قرار نمی دهند.»

در ادامه برنامه، مجری شبکه جدایی طلب “گوناز” که با شیطنت های خود می خواست از احساسات پدارنه حاج مایل علیه ایران استفاده نماید از وی پرسید: «آیا شما به ایران سفر کرده اید؟ رفتار ایرانیان با شما چگونه بوده است؟»

حاج مایل با تشکر از ایرانیان گفت: «بسیار عالی بود من اصلا چیز بدی در ایران ندیده ام، من کل ایران را گشته ام. من به عدالت جناب “حیدر مصلحی” که در سیمای روحانیت است ایمان دارم او وزیر اطلاعات ایران اسلامی است. آقای مصلحی لباس پیامبر را پوشیده است من به عدالت حیدر مصلحی یقین دارم.»

وی در ادامه اذعان کرد: «من مبلغ دین هستم. مهندس هم هستم. من مقلد حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ولی امر مسلمین جهان هستم من از خداوند می خواهم به مقام معظم رهبری طول عمر بدهد.»

حاج مایل در ادامه مقامات ایران را به مقدسات قسم داد که فرزندش را مورد عفو قرار دهند.

مجری شبکه که از تعریف و تمجیدهای حاج مایل عصبانی شده بود به نشانه اعتراض گفت: «پسر شما که تقصیری ندارد که مقامات ایرانی بخواهند او را ببخشند پسر شما بی گناه است.»

اما پدر شهریار حاجی زاده پاسخ مجری چنین گفت: «شاید گناه کوچکی داشته باشند، ما که نمی دانیم. من چیزی نمی توانم بگویم. اما از مقامات ایران می خواهم او را ببخشند.»

مجری شبکه که از تعریف وتمجیدهای حاج مایل کلافه شده بود در ادامه گفت: «”پرس تی وی” گفته است: “این دو نفر جاسوس بوده اند. شما در این مورد حرفی دارید بزنید.”»

حاج مایل پاسخ داد: «من به شایعاتی که رسانه ها دامن می زنند اعتقادی ندارم. من تا از زبان “حیدر مصلحی” نشنوم که این دو نفر جاسوس بودند به حرف رسانه های عمومی اعتقادی ندارم. من به عدالت دولت ایران اعتقاد دارم. من یقین دارم که در دولت ایران افراد عادل بسیاری وجود دارند. من منتظرم که حیدر مصلحی در مورد بی گناهی بچه من نظر بدهد.»

مجری شبکه “گوناز” که نتوانست خشم خود را از ابراز احساسات حاج مایل به مقامات جمهوری اسلامی مخفی کند پس از خدا حافظی با وی چنین عقده گشایی کرد: «پدر شهریار حاجی زاده یا نمی داند یا نمی خواهد بگوید که مسئولان ایرانی نه خدای را می شناسند، نه اعتقادی به امامان دارند، ایرانی ها بت پرستند، ایران ها تروریستند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار