سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46583
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۲ پیشنهاد ایران در ژنو که باعث پیشرفت مذاکرات شد
Print This Post
ادعای هاآرتص:

یک نشریه صهیونیستی به نقل از دیپلماتهای غربی مدعی شد ایران در مذاکرات هفته گذشته در ژنو ۲ پیشنهاد داده که موجب پیشرفت مذاکرات و تعجب قدرتهای بزرگ شده است.

به گزارش سلام دلفان
یک نشریه صهیونیستی به نقل از دیپلماتهای غربی مدعی شد ایران در مذاکرات هفته گذشته در ژنو 2 پیشنهاد داده که موجب پیشرفت مذاکرات و تعجب قدرتهای بزرگ شده است.
روزنامه هاآرتص اسرائیل به نقل از برخی دیپلماتهای غربی مدعی شد ایران در مذاکرات هفته گذشته دو پیشنهاد درباره آرایش سانتریفیوژها و نیز ذخیره اورانیوم غنی شده ارائه کرد که نه تنها موجب پیشرفت مذاکرات شد بلکه تعجب طرفهای غربی را نیز به همراه داشت.

بر این اساس طرف ایرانی حاضر به صرف نظر کردن از یک سوم دستگاه های سانتریفیوژ خود شده و نیز از بیشتر ذخیره اورانیوم با غنای پایین خود چشم پوشی کرده است. این دیپلماتها در ادامه افزوده اند که با این همه بسیاری از موضوعات همچنان حل نشده باقی مانده و احتمال رسیدن به توافق درباره برنامه هسته ای ایران تا 30 مارس(10 فروردین) پایین است.

طی ماه‌های گذشته اخبار ضد و نقیض فراوانی درباره محتوای مذاکرات هسته‌ای ایران و کشورهای 1+5 منتشر شده که مقامات مسئول همواره آنها را گمانه‌زنی رسانه‌ای عنوان کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار