- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

تودیع و معارفه مسئول جدید شبکه بهداشت دلفان، عبدالحسین مرادپور سرپرست شد

به گزارش سلام دلفان، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان با حضور علی نظری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد.
در ادامه این مراسم معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان ضمن تشکر از فعالیت‌های انجام گرفته توسط ویسی مدیر قبلی در طی سالیان گذشته اظهار کرد: یکی از طرح‌های در حال اجرا در کشور اجرای طرح نظام سلامت است که با سرعت در سطح کشور در حال انجام است، بنابراین از سرپرست جدید شبکه بهداشت دلفان می‏خواهیم، تا در اجرای این طرح در شهرستان دلفان نهایت تلاش خود را به کار گیرد.
عبدالحسین مرادپور سرپرست جدید شبکه بهداشت دلفان نیز در این مراسم با تشکر از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و فعالیت‌های انجام گرفته در زمان مدیریت ویسی گفت: سعی می‎کنیم، با تلاش شبانه‌روزی در اجرای طرح نظام سلامت نهایت تلاش خود و مجموعه تحت مدیریت را در جهت ارتقاء سلامت و بهداشت در شهرستان دلفان بهبود بخشیم.
در این مراسم نورالدین ویسی مدیر قبلی شبکه بهداشت دلفان در گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته در طی سالیان مدیریت خود بر شبکه بهداشت گزارشی را ارائه داد که بنابراین گزارش وی کسب مقام اول پذیرش بیمار توسط بیمارستان ابن‌سینای دلفان را در بین 14 بیمارستان استان لرستان در اجرای طرح نظام سلامت را کسب کرده است.
گفتنی است، در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاسی از تلاش‎های نورالدین ویسی تشکر و حکم سرپرستی عبدالحسین مرادپور به وی اعطاء شد.

منبع :فارس