سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46644
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » زمان پرداخت وام ۲ ميليونی به بازنشستگان
Print This Post

مديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري گفت: هفتمن مرحله از وام ضروري به بازنشستگان صندوق بازنشستگي کشوري طي روزهاي آينده در حالي پرداخت خواهد شد که تا کنون ۱۴۳ نفر از ۲۰۰ هزار نفر وام خود را دريافت کرده‌اند.

به گزارش سلام دلفان، محمود اسلاميان مديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري، با اشاره به برنامه‌هاي پيش‌بيني شده از سوي صندوق بازنشستگي کشوري براي جامعه هدف در سال جاري اظهار داشت: بخشي از اين برنامه‌ها زيارتي و بخش ديگري حمايتي و فرهنگي محسوب مي‌شود.

وي تصريح کرد: تعداد قابل توجهي از بازنشستگان صندوق بازنشستگي کشوري تا کنون با حمايت مجموعه صندوق به سفرهاي زيارتي و سياحتي اعزام شده‌اند که اين برنامه در سالهاي آتي ادامه پيدا خواهد کرد.

اسلاميان با اشاره به پرداخت وام ضروري به بازنشستگان صندوق بازنشستگي کشوري گفت: اين تسهيلات به صورت مستمر و مداوم و البته به صورت قرعه‌کشي شده به بازنشستگان پرداخت مي‌شود به طوري که در سال جاري ميزان پرداختي وام‌هاي ضروري افزايش يافته است.

مديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري بيان داشت: در سال جاري مبلغ پرداختي وام‌هاي ضروري به ۲ ميليون تومان افزايش يافته است که از ۲۰۰ هزار نفر ثبت‌نام شده جهت دريافت وام، ۱۴۳هزار نفر وام خود را دريافت کرده‌اند و بقيه نفرات نيز به مرور وام اشاره شده را دريافت مي‌کنند.

وي در ادامه با اشاره به احداث خانه‌هاي اميد در استانهاي مختلف گفت: اين کار نيز در راستاي تکريم بازنشستگان صورت مي‌گيرد به طوري که در حال حاضر در اکثر استانها خانه‌هاي اميد احداث شده است و بازنشستگان مي‌توانند ساعاتي را در اين اماکن حاضر و از خدمات در نظر گرفته شده بهره ببرند.

اسلاميان با اشاره به بازپرداخت وام ضروري افزود: اقساط وام ضروري در طي ۳۶ ماه به بانک‌ها عامل پرداخت خواهد شد.

 

منبع :مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار