سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46749
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توصیه ابتکار به نمایندگان دلخور
Print This Post

رئیس سازمان محیط زیست در واکنش به نظر برخی مجلسی‌ها درباره تبدیل سازمان محیط زیست به وزارتخانه، گفت: نمایندگان مجلس چنانچه از دست بنده یا سیاست‌های دولت یازدهم دلخور هستند، نباید تصمیم عجولانه‌ای را برای محیط زیست کشور اتخاذ کنند.

به گزارش سلام دلفان، معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست، درخصوص نظر برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره تبدیل سازمان حفاظت محیط زیست به وزارتخانه، اظهار داشت: این بحث کارشناسی است و یک بحث سیاسی نیست. چنانچه نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دست بنده دلخور هستند یا سیاست‌های دولت یازدهم ، بخواهند تصمیم عجولانه‌ای را برای محیط زیست کشور اتخاذ کنند.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در ادامه با بیان اینکه طی این سال‌ها محیط زیست کشور آسیب‌های زیادی را دیده است، افزود: بر همین اساس باید برای محیط زیست کشور یک فکر علمی و کارشناسی کرد.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر سازمان حفاظت محیط زیست زیرنظر رئیس جمهور فعالیت می‌کند، گفت: بر همین اساس با توجه به نگرش زیست محیطی رئیس جمهور ، این سازمان با اقتدار به کار خود ادامه می‌دهد.

ابتکار یادآور شد: با وجود تنگناهها و محدودیت‌های شدید اعتباری و همچنین محدودیت‌های زیاد در حوزه کارکنان ، ما با قوت کافی و بسیار جدی به کار خود ادامه می‌دهیم.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که در این شرایط بسیار سخت مجلس شورای اسلامی کمک کند تا سازمان محیط زیست بهتر و قوی‌تر از گذشته بتواند از محیط زیست کشور حفاظت کند.

 

منبع :فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار