سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46825
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تشییع پیکر بیش از 80 شهید در ایام فاطمیه
Print This Post

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین از تشییع پیکر بیش از 80 شهید در 22 استان کشور طی ایام فاطمیه اول خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، سردار سید محمد باقرزاده پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم استقبال از شهدا در مرز شلمچه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیام پررمز و راز بازگشت شهدا در چنین ایامی قطعا این است که همانطور که ما در مقابل ناهنجاری‌های بین‌المللی ایستادگی کردیم، ملت ایران کماکان باید ایستادگی کند و این پیام، پیام قطعی شهدا است.

وی ادامه داد: این پیکرهای مطهر که امروز به نمایندگانی ملت ایران میزبان آنها در شلمچه هستیم، در طول دو هفته اخیر از مناطق عملیاتی فاو، مجنون، العماره، شرق دجله و زیدات کاووش شده‌اند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین اضافه کرد: این 58 شهید که به تازگی به میهن اسلامی بازگشتند، شهدای دوران دفاع مقدس از یگان‌های مختلف بوده و در طی عملیات خیبر، والفجر 8، بدر، محرم، و تک دشمن در سال‌های 67 به شهادت رسیده‌اند.

وی از انتقال این شهدا از شلمچه به بندر امام خمینی خبر داد و گفت: این شهدا امشب میهمان مردم بندر امام خمینی هستند که پس از اتمام مراسم به معراج شهدای اهواز منتقل شده تا در ایام نورروز، زائران کوی شهیدان و کاروان‌های راهیان نور نیز از این فرصت معنوی بهره ببرند.

باقرزاده بیان کرد: این پیکرهای مطهر بعد از عید برای انجام عملیات شناسایی به تهران منتقل خواهند شد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین در پایان، از تشییع پیکر بیش از 80 شهید در 22 استان کشور خبر داد و گفت: در ایام فاطمیه اول، در ٢٢ استان کشور، مراسم تشیع پیکر بالغ بر 80 شهید را خواهیم داشت که پیکر شهدای شناسایی شده نیز در این میان خواهند بود.

منبع: فارس

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار