سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46894
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نحوه دریافت کارت کنکور دکتری ۹۴
Print This Post

کارت شرکت در آزمون دوره دکتری نیمه‌متمرکز ۹۴ به همراه برگه راهنمای این آزمون از امروز سه‌شنبه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

به گزارش سلام دلفان، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: کارت شرکت در آزمون دوره دکترای نیمه‌متمرکز 94 به همراه برگه راهنمای این آزمون از امروز سه‌شنبه 12 اسفند تا روز پنجشنبه 14 اسفندماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی افزود: داوطلبان ضرورت دارد در این مدت به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام خانوادگی و نام، کدملی و تاریخ تولد یا اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری پس از مشاهده کارت نسبت به پرینت کارت اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره جزئیات دریافت کارت شرکت در آزمون دکتری، افزود: هر داوطلب باید پس از دریافت پرینت کارت نسبت به اطلاعات مندرج در کارت بررسی لازم را انجام دهد و در صورتی که مغایرتی در بندهای 1 تا 6 و 9 تا 18 مشاهده کرد برای اصلاح موارد مذکور تا 15 اسفند منحصرا به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

توکلی افزود: چنانچه داوطلبان نسبت به بندهای 3 و 7 (جنسیت و معلولیت) مغایرتی مشاهده کردند، لازم است در تاریخ چهارشنبه 13 یا پنجشنبه 14 اسفندماه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه ذیربط مراجعه و موضوع را پیگیری نمایند تا مشکل برطرف شود. در خصوص بندهای 12 و 21(نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون) هیچ‌گونه تقاضایی پذیرش نمی‌شود.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه کارت ورود به جلسه فاقد عکس باشد یا عکس روی کارت دچار اشکالاتی از جمله عدم مهر روی کارت، تار بودن عکس و… باشد، داوطلب ضروری است در تاریخ 13 و 14 اسفندماه ضمن همراه داشتن دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه ذیربط مراجعه و موضوع را پیگیری نمایند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز 94 در صبح روز جمعه 15 اسفندماه برگزار می‌شود، افزود: این آزمون برای پذیرش دانشجو در 250 کد رشته امتحانی، 7 گروه آزمایشی، 51 شهرستان، 102 حوزه امتحانی برگزار می‌شود.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار