سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46950
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آغاز مرخصی نوروزی سربازان از 27 اسفند
Print This Post

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از آغاز مرخصی نوروزی سربازان از 27 اسفند خبر داد و گفت: هر فرد می تواند تنها به مدت یک هفته برای تعطیلات سال نو به مرخصی برود

به گزارش سلام دلفان، سردار موسی کمالی درباره مرخصی سربازان برای تعطیلات سال نو گفت: تعطیلات نوروز برای این افرد همچون سایر کارکنان منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح است.

او در ادامه به آغاز مرخصی نوروزی سربازان ویژه تعطیلات سال نو از 27 اسفند اشاره کرد و گفت: هیچگونه برنامه‌ریزی جدیدی برای این ایام صورت نگرفته است و سربازان در قالب برنامه‌ریزی‌ها و قوانین موجود که در آن مرخصی‌ها در تعطیلات نوروزی‌شان زمان‌بندی شده است می توانند در کنار اعضای خانواده خود در تعطیلات سال نو حضور داشته باشند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: طبق تدابیر قانونی اندیشیده شده سربازان در دو نوبت می‌توانند از تعطیلات استفاده کنند.

به گفته سردار کمالی تعطیلات نوروز برای سربازان همانطور که گفته شد از 27 اسفند آغاز خواهد شد و تا پایان روز 13 فروردین ماه سال 94 ادامه خواهد داشت، البته همانطور که اشاره شد سربازان در دو گروه دسته بندی شده و هر گروه به مدت یک هفته به مرخصی اعزام خواهند شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار