سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47123
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فرار تکفیری‌های داعش با پوشش زنانه +عکس
Print This Post

درگیری‌ها در استان صلاح‌الدین به روستاهای اطراف تکریت رسیده است و برخی عناصر داعش فرار را بر قرار ترجیح داده‌اند.

به گزارش سلام دلفان، همزمان با گسترش عملیات نیروهای ارتش و مردمی عراق در استان صلاح الدین و به ویژه در تکریت، برخی نیروهای داعشی فرار را به قرار ترجیح دادند اما با پوشش زنانه.

یک منبع عراقی در نزدیکی تکریت به گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس گفت: همزمان با پیشروی نیروهای ارتش و مردمی عراقی در محورهای مختلف شهر تکریت، خطوط دفاعی تکفیری‌های داعش شکسته شده و عناصر این گروه تروریستی از مناطق درگیری فرار می‌کنند.

یکی از این عناصر صاحب عکس زیر، «صدام خالد البو ناصر التکریتی» وابسته به بعثی‌های حاضر در تکریت و از طایفه البو ناصر است.

932383_642


صدام خالد البو ناصر التکریتی وابسته به عناصر بعثی تکریت

این منبع افزود: با توجه به تصاویر منتشره شده، عناصر تروریستی داعش با لباس زنانه از میدان جنگ فرار می‌کنند اما با این حال برخی از آن‌ها در حین فرار توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده‌اند.

به گفته این منبع عراقی، پیش از فرار برخی عناصر داعش، برخی فرماندهان آنها نیز میدان جنگ را ترک کرده‌ و به سوی موصل رفته‌اند.

resized_932393_730resized_932392_757

طبق گفته این منبع، جنایت‌های بی‌شمار تکفیری‌ها و بعثی‌ها در تکریت و استان صلاح‌الدین به خصوص کشتار 1700 تن از نیروهای پادگان اسپایکر، موجب شده است تا عناصر این گروهک تروریستی، از ترس دستگیر شدن به دست نیروهای مردمی فرار کنند، زیرا که می دانند در صورت افتادن به دست نیروهای عراقی بشدت سزای اعمال خود خواهند رسید.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار