سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47144
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دیپلمات ایرانی ربوده شده در یمن آزاد شد
Print This Post
به گزارش سلام دلفان نور احمد نیکبخت دیپلمات ایرانی که در تیرماه 1392 توسط گروه های تروریستی در یمن ربوده شده بود، آزاد و دقایقی پیش وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد. دیپلمات ...

به گزارش سلام دلفان
نور احمد نیکبخت دیپلمات ایرانی که در تیرماه 1392 توسط گروه های تروریستی در یمن ربوده شده بود، آزاد و دقایقی پیش وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.
دیپلمات ایرانی ربوده شده در یمن آزاد شد به گزارش مشرق، با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، نور احمد نیکبخت دیپلمات ربوده شده در یمن از چنگال گروه های تروریستی آزاد و به میهمن اسلامی بازگردانده شد.

نوراحمد نیکبخت دیپلمات ایرانی در تیر ماه 92 توسط گروه های ترویستی در مسیر منزل به سفارت ایران ربوده شد و پس از رهگیری های اطلاعاتی، محل اختفای وی شناسایی و اقدامات خاص عملیاتی در یمن آزاد شد.

وزارت اطلاعات، این موفقیت را به محضر امام زمان (عج) و نایب بر حق ایشان رهبر معظم انقلاب و مردم شریف ایران و خانواده آقای نیکبخت تبریک گفت.

دیپلمات ایرانی آزاد شده در بدو ورود به کشور مورد استقبال حسین امیر عبدالهیان معاون عربی و آفریقایی وزیر امور خارجه و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خانواده خود قرار گرفت.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار