سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47241
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ویژه برنامه های نوروزی در صداو سیمای لرستان پخش می شود
Print This Post

مدیر کل صداو سیمای لرستان گفت :ویژه برنامه های نوروزی در صداو سیمای لرستان پخش می شود .

به گزارش سلام دلفان، محمد بازوند روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران افزود :در راستای ایجاد برنامه های شاد و مفرح در ایام تعطیلات نوروزی برای هم استانی ها و مسافران نوروزی در لرستان وِه برنامه های نوروزی تهیه و پخش خواهد شد .

وی اظهار کرد : در این راستا تلاش می شود توانمندیها و ظرفیت های استان لرستان به مسافران نوروزی معرفی و به سمع و نظر مخاطبان برسد .

وی تصریح کرد : در این راستابرنامه های معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های این استان وجاذبه های طبیعی و گردشگری لرستان ،فیلم های سینمایی شاد ،انیمیشن و ویژه برنامه های رادیویی و در نوبت های صبح و عصر و اخبار و گزارش وضعیت هوا در دستور کار قرار گرفته است .

*90 درصد لرستان تحت پوشش سیستم دیجیتال قرار دارد

مدیر کل صدا وسیمای لرستان گفت :در راستای تحت پوش قرار گرفتن مردم استان در سیستم دیجیتال تاکنون 90 درصد استان زیر پوشش قرار گرفته است .

وی افزود : سال گذشته پوشش شبکه های دیجیتالی در شهرها بوده که در این زمینه شهرهای پلدختر، معمولان، زاغه، بیرانشهر، دورود، فیروزآباد الشتر، رومشکان، سپیددشت، کمالوند خرم آباد در سالجاری تحت پوشش سیستم دیجیتال صدا و سیمای لرستان قرار گرفتند.

*یک هزار و 464 ساعت برنامه تلویزیونی در لرستان تهیه شده است

محمد بازوند گفت : در سالجاری تعهد صدا و سیمای مرکز لرستان در راستای ساخت و تولید برنامه های تلویزیونی و حوزه سیما هزار و ۴۶۴ ساعت بوده است.

وی افزود:همچنین این مرکز در حوزه رادیو چهار هزار و 550 ساعت تعهد برنامهسازی دارد.

وی اظهار کرد : این میزان تعهد ما طی امسال باید به صورت ۱۰۰ درصدی تحقق پیدا کند که در این راستا صدا و سیمای مرکز لرستان نیز تمام تلاش خود را برای تحقق این امر در دستور کار خود قرار داده است.

بازوند همچین به برنامه های تولیدی صدا و سیمای مرکز لرستان که در سایر شبکه های ملی پخش می شوند اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته و همچنین همکاری همه کارکنان صدا و سیمای مرکز لرستان توانسته در شبکه های مختلف تلویزیون سهم بسزا و خوبی را داشته باشد.

وی افزود:در سالجاری برنامه های متنوع و مطلوبی از صدا و سیمای مرکز لرستان در شبکه ها و برنامه های مختلف نسیم، شما، نوا و نما، اقلیم ایران، و … پخش شده است.

بازوند از پخش برنامه های متنوع و مختلف این استان در شبکه های رادیویی ملی خبر داد و گفت: این برنامه ها به استانهای مختلف کشور و همچنین تهران برای پخش ارسال شده است.

 

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار