سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47299
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۵۲۷ هزار عدد مواد محترقه در لرستان کشف شد
Print This Post

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی لرستان گفت: ۵۲۷ هزار عدد مواد محترقه در لرستان کشف شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان، سرهنگ الماسیان اظهار داشت: 527 هزار و 448 عدد انواع مواد محترقه در خرم‌آباد کشف شد.
وی افزود: در پی اخباری مبنی بااینکه سه نفر متخلف با یک دستگاه پژو 405 اقدام به حمل مقادیر زیادی مواد محترقه از بنادر جنوبی به لرستان کرده‌اند، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات استان قرار گرفت.
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی لرستان عنوان کرد: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و هماهنگی قضائی در محور جنوبی خرم‌آباد مستقر و با مشاهده پژو 405 آن را توقیف کردند.
‌وی بیان کرد: در بازرسی انجام‌شده 527 هزار و 448 عدد انواع مواد محترقه کشف و سه متهم دستگیر و راهی دادسرا شدند.
‌کشف 1000 عدد دارو غیرمجاز در بروجرد
سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی بروجرد گفت:1000 عدد انواع قرص و کپسول غیرمجاز در شهرستان بروجرد کشف شد.
وی افزود: مأموران اماکن عمومی این فرماندهی در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی در مغازه عطاری خود اقدام به تهیه و توزیع قرص و کپسول غیرمجاز می‌کند، موضوع را در دستور کار قراردادند.
‌فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: مأموران با تحقیقات انجام‌شده متهم را در بروجرد شناسایی و دستگیر کردند و در بازرسی از مغازه وی یک هزار عدد قرص، کپسول و مقادیری شربت متادون غیرمجاز کشف و ضبط شد.
‌وی بیان کرد: متهم همراه موارد مکشوفه تحویل مقام قضایی داده شد.
دستگیری 25 متخلف در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی کوهدشت
سرهنگ محمدصادق رستمی، فرمانده انتظامی کوهدشت اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده و جرم خیز این شهرستان در دو روز گذشته توسط مأموران کلانتری 11 و 12، پاسگاه‌ها، پلیس‌های تخصصی و یگان امداد این فرماندهی به مرحله اجرا گذاشته شد.
‌وی افزود: در این طرح 25 نفر شرور، خرده‌فروش مواد مخدر و مخل نظم و امنیت دستگیر، 10 دستگاه وسیله نقلیه متخلف توقیف و مقادیری انواع مواد مخدر و اموال مسروقه کشف و ضبط شد.
‌دستگیری 5 عربده‌کش توسط پلیس خرم‌آباد
سرهنگ حسین نجفی، فرمانده انتظامی خرم‌آباد اظهار داشت: 5 نفر عربده‌کش در این شهرستان دستگیر شد.
وی افزود: مأموران این فرماندهی حین گشت در سطح شهر خرم‌آباد، دو دستگاه پراید را مشاهده که سرنشینان آن‌ها با در دست داشتن سلاح سرد (قمه و شمشیر) اقدام به قدرت‌نمایی در انظار عموم نموده و با راه‌بندان مسیر سبب ایجاد رعب و وحشت می‌شدند که با دیدن مأموران اقدام به فرار کرده و در مخفیگاهشان پنهان می‌شوند.
فرمانده انتظامی خرم‌آباد عنوان کرد: پلیس اطلاعات این شهرستان به جهت اهمیت موضوع، دستگیری افراد اراذل‌واوباش را در دستور کار خود قرارداد و ضمن اخذ مجوز قضایی، با تشکیل اکیپ‌های ویژه و مجرب سه نفر از عاملان اصلی را دستگیر کردند.
وی بیان کرد: از آنان مقداری آلات جرم کشف شد که جهت سیر مراحل قانونی به مقر دلالت داده شوند و در بازجویی‌های اولیه به بزه انتسابی اعتراف کردند.
نجفی تصریح کرد: عوامل پلیس پس از تحقیقات لازم از آنان، در عملیاتی دیگر یک دستگاه پراید را توقیف و دو سرنشین که به همراه آلات جرم دستگیر شدند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار