سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47311
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » راز استخدام در فیس بوک فاش شد
Print This Post

تنها راه استخدام در فیس‌بوک این است که مدیرعامل این شرکت از متقاضی خوشش بیاید.

به گزارش سلام دلفان به نقل از پی سی مگ، مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک که در یک جلسه پرسش و پاسخ در کنگره جهانی موبایل شرکت کرده بود تنها قانون این شرکت برای استخدام افراد جدید را اعلام کرد.

وی در این مورد گفت: من تنها کسی را استخدام می کنم که به طور مستقیم با من کار کند که خودم حاضر باشم برای او کار کنم. این یک آزمایش بسیار خوب است.

البته این بدان معنا نیست که این میلیاردر 30 ساله آمریکایی حاضر باشد شغلش به عنوان رییس فیس بوک را به کسی دیگر واگذار کند. بلکه بدان معناست که اگر فیس بوکی وجود نداشت یا قرار بود به هر علت منحل شود، زاکربرگ باید از کار کردن برای آن فرد خرسند می‌بود.

زاکربرگ افزود که این شرط برای تمام افرادی که در این شرکت استخدام شده اند و از جمله مدیران ارشد آن مانند شریل سندبرگ و خاویر اولیوان وجود داشته است. وی مدعی شد تا زمانی که استخدام های فیس بوک بر اساس این قانون صورت بگیرد، اشتباهی نیز صورت نمی گیرد.

زاکربرگ تصریح کرد: بسیار مهم است که همکاران شما از ارزش‌هایی مشابه با شما برخوردار باشند. فیس بوک شرکتی برای همه جهانیان نیست و ما از نظرات بسیار قدرتمندی برای متحول کردن دنیا برخورداریم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار