سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47535
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » داستان پر سروصدای یک هدیه نفیس به استقلالی‌ها
Print This Post

بازیکنان استقلال می گویند توقع داشتند هدیه نفیس شان ساعت رولکس باشد نه هندزفری.

به گزارش سلام دلفان، پیش از بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان، افجه ای سخنگوی هیات مدیره استقلال، یکی از دوستان خود را به اردوی استقلال برد تا «هدیه نفیسی» به بازیکنان بدهد. استقلالی ها دور هم جمع شدند و این هدیه را دریافت کردند.

خبرنگار سایت رسمی استقلال هم که در محل حاضر بود از افجه ای در این باره پرسید و او گفت: «این هدیه نفیسی است که به بازیکنان داده ایم.» اما درباره جزئیات بسته و هدایایی که داخل آن بود، توضیحی نمی دهد. خبرنگار هم سریعا خبر را به همان شکل روی سایت رسمی استقلال گذاشت و ساعاتی بعد، جو اردو به هم ریخت: «هدیه نفیس؟ به هندزفری و مونوپاد می گویند هدیه نفیس؟!» ماجرا همان جا تمام نشد.

آرش برهانی و رضا عنایتی دو فووارد استقلال که در برد تیم شان مقابل نفت مسجد سلیمان نقش داشتند، پس از بازی رودروی خبرنگاران قرار گرفتند و این موضوع را به تمسخر گرفتند. برهانی گفت: «هدیه را گرفتیم اول همه با هم خندیدیم بعد از همدیگر می پرسیدیم که به تو چه چیزی دادند…قبل از بازی شنیدم گفتند هدیه ویژه ای به بازیکنان استقلال دادند که واقعا متاسفم. واقعا جوک و خنده دار است.بعد از 7 ماه مقداری پول گرفتیم که بسیار کمتر از آنچه بود که انتظار داشتیم، مثلا اگر قرار بود 10 هزار تومان بدهند 500 تومان دادند.»

رضا عنایتی هم چنین واکنشی نشان داد: «هدیه واقعاً جالبی بود،‌ آقایان گفته بودند ما را سورپرایز خواهند کرد و هدیه نفیسی به ما خواهند داد،‌ البته با گرفتن هندزفری غافلگیر شدیم اما اینکه گفته بودند نفیس است برایمان کمی مشکل ساز می‌شود.‌ مسئولان باشگاه با دادن «هندزفری» به بازیکنان، ما را شرمنده خود کردند! اکنون نمی‌دانیم چطور تشکر کنیم! فقط یک مشکل وجود دارد آن هم این است که خانواده از ما انتظار هدیه نفیس داشت اکنون مانده‌ام این هدیه نفیس را چگونه به خانواده اهدا کنم.»

خیلی از بازیکنان استقلال تصور می کردند هدیه ویژه یک ساعت «رولکس» دیگری است. یکی از آنها با خنده گفت: «حالا به همسرمان بگوئیم به جای ساعت رولکس هندزفری داده اند؟» مصاحبه دو بازیکن استقلال و همینطور اخباری که در این زمینه منتشر شد، روز گذشته واکنش بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال را در پی داشت. او گفت: «افجه‌ای نباید به هتل می‌رفت سایت باشگاه استقلال هم نباید این خبر را بدون هماهنگی من روی خروجی قرار می‌داد و از آنها گلایه دارم که چرا بحث هدیه چیز خاصی نبوده خبر آن را بدون اینکه من بگویم کار کردند. بازیکنان استقلال نیاز به هندزفری و یا گوشی موبایل ندارند و ارزش آنها بیش از این چیزهاست. این اتفاق بدون هماهنگی من بوده و متأسفانه چنین اقداماتی در روند تیم ایجاد مشکل می‌کند. ما بر روی بازیکنان نمی‌توانیم ارزش ریالی قائل شویم.»

نکته اینجاست که این هندزفری ها به عنوان هدیه نفیس اعضای هیات مدیره استقلال به بازیکنان اهدا شد و این مسئله باعث دلخوری افشارزاده شده است. بازیکنان استقلال هم به خاطر این هدیه، علیه باشگاه موضع گرفتند ولی افشارزاده می گوید آنها اصلا در جریان نبودند و افجه ای سرخود، چنین اقدامی کرده است.
منبع: خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار