سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47608
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تصادف 3 اتوبوس در اتوبان قم – تهران
Print This Post

به دنبال اعلام حادثه تصادف سه دستگاه اتوبوس مسافربری با یکدیگر در ساعت 11 امروز، به مرکز فوریت‌های اورژانس 115، 7 اکیپ آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش سلام دلفان، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از تصادف خونین سه دستگاه اتوبوس مسافربری با یکدیگر در اتوبان تهران – قم خبر داد.

حسن عباسی در این باره گفت: به دنبال اعلام حادثه تصادف سه دستگاه اتوبوس مسافربری با یکدیگر در ساعت 11 امروز، به مرکز فوریت‌های اورژانس 115، 7 اکیپ آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور تکنیسین‌های اورژانس در محل حادثه اظهار کرد: عوامل اورژانس پس از حضور در محل، بلافاصله اقدامات مراحل درمانی اولیه را آغاز کردند و به 10 نفر از مسافران اتوبوس‌ها شامل 9 خانم و یک کودک 4 ساله خدمات درمانی اولیه را ارائه داده و سپس برای انجام اقدامات تکمیلی درمان آنها را به بیمارستان‌های شهیدفیاض‌بخش و شهدای هفتم‌تیر انتقال دادند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران درباره میزان آسیب‌دیدگی این افراد گفت: مسافران این اتوبوس دچار صدمات متعدد از ناحیه اعضای مختلف بدن شده بودند، اما خوشبختانه وضعیت هیچ‌کدامشان وخیم نیست.

عباسی در توضیح وقوع این حادثه نیز گفت: آنطور که شاهدان برای عوامل اورژانس نقل کردند، ظاهرا توقف یک اتوبوس در اتوبان تهران قم باعث از دست رفتن کنترل خودروهای پشتی و تصادف سه اتوبوس مسافربری با یکدیگر شده است.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران افزود: علت وقوع این حادثه را کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام خواهند کرد.
منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار