سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47773
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سردار «حسین اشتری» فرمانده کل ناجا شد
Print This Post
صبح امروز در حاشیه همایش روسای پلیس راهنمایی و رانندگی، سردار اسماعیل احمدی مقدم در جملاتی کوتاه از همکارانش حلالیت گرفت و با نیروی انتظامی خداحافظی کرد تا با حکم ...

صبح امروز در حاشیه همایش روسای پلیس راهنمایی و رانندگی، سردار اسماعیل احمدی مقدم در جملاتی کوتاه از همکارانش حلالیت گرفت و با نیروی انتظامی خداحافظی کرد تا با حکم رهبر انقلاب، سردار حسین اشتری جایگزین وی در این سمت شد. اشتری پیش از این به سمت جانشینی ناجا برگزیده شده بود و علاوه بر آن، ریاست پلیس امنیت ناجا را در کارنامه دارد.

احمدی مقدم در حالی از نیروی انتظامی خداحافظی کرد که در دوران حضورش در این سمت، یادگارهای ارزشمندی از خود برجای گذاشت.

به گزارش سلام دلفان، صبح امروز در حاشیه همایش روسای پلیس راهنمایی و رانندگی، سردار اسماعیل احمدی مقدم در جملاتی کوتاه از همکارانش حلالیت گرفت و با نیروی انتظامی خداحافظی کرد تا سردار حسین اشتری جایگزین وی در این سمت شود.

احمدی مقدم در آخرین سخنانش گفت: من به ملت و کشورم عشق می‌ورزم و برای همه آرزوی توفیق دارم. اگر تشویق و تنبیهی در سازمان صورت گرفت، تنها برای انجام امور بوده است، نه از روی غرض؛ اگر موفقیتی حاصل آمد، ناشی از همت نیروها و اگر ضعفی بود، ناشی از کم‌کاری من بوده است، لذا از همه همکاران آرزوی حلالیت دارم.

بدین ترتیب دو دوره حضور وی در این مقام به انتها رسید و سردار اشتری که مدتی پیش به سمت جانشین فرماندهی ناجا برگزیده شده بود، با حکم رهبر انقلاب به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد تا دوران جدیدی در این نهاد آغاز شود؛ دورانی که رهبر انقلاب سرفصل های مهم آن را در حکم ابلاغ شده، برشمرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حکم فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری

نظر به تعهد و شایستگی و حسن سوابق خدمتی و بنا به پیشنهاد وزیر محترم کشور و جانشین فرمانده کل قوا در امور نیروی انتظامی، شما را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم.

لازم است اقدامات شایسته دوران تصدی سردار سرتیپ احمدی‌مقدم نظیر؛ ارتقاء فضای اسلامی و انقلابی ناجا، صیانت از کارکنان خدوم و توجه جدی به معیشت آنان، تقویت مرزبانی و کاهش تخلفات جاده‌ای تداوم یابد و رعایتهای دقیق در بهبود خدمات انتظامی و برنامه‌ریزی مستمر و ابتکار عمل لازم در برقراری امنیت و آرامش اخلاقی و اجتماعی، دنبال شود.

از قوای سه‌گانه، بویژه وزارت کشور، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، صدا و سیما، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، انتظار می‌رود که در شرایط حساس کنونی، حمایت‌های لازم از نیروی انتظامی را در ابعاد مادی و معنوی، به عمل آورند.

از تلاشهای بی‌دریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدی‌مقدم در دوره تصدی فرماندهی آن نیرو، تشکر و قدردانی می‌نمایم.

توفیق شما و همه کارگزاران ناجا و حامیان این نیروی عظیم را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

سیّد علی خامنه‌ای
۱۸/ اسفند ماه / ۱۳۹۳

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار