سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47960
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » شهرستان دلفان آماده استقبال از مهمانان نوروزی است
Print This Post
فرماندار شهرستان دلفان:

فرماندار شهرستان دلفان گفت: این شهرستان در ایام نوروز آماده استقبال از مهمانان نوروزی است.

به گزارش سلام دلفان علی باقری گفت: تمام مسوولان دلفانی همکاری های لازم را با ستاد تسهیلات نوروزی داشته باشند، تا بتوانیم در این ایام خدمات شایسته ای را به مسافران نوروزی ارائه دهیم.

وی افزود: همه مسوولان وظیفه دارند، وظایف خود را در این راستا انجام دهند و در این مدت ارتباط با کمیته ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان دلفان قطع نشود و شماره های خود را به دبیرخانه ستاد و فرمانداری اعلام کنند.

وی، با ارائه وظایف هر اداره به مهم ترین کارهایی که در این مدت باید انجام گیرد اشاره و تأکید کرد که اداراتی از قبیل اداره گاز، شهرداری، اداره آب و فاضلاب و برق وظیفه دارند که نسبت به پاک سازی مسیرهای حفاری شده اقدام کنند.

باقری تصریح کرد: اداره نفت و پخش فرآورده های نفتی نسبت به جایگاه های سی .ان. جی، اصناف نظارت بر خدماتی از قبیل تعمیرگاهای اتومبیل، حمل و نقل، نصب و تعویض پلاکاردهای فرسوده شده، اداره هلال احمر، راه و ترابری راه اندازی اکیپ هایی در مسیر راه ها، شبکه بهداشت اورژانس های بیمارستان و مراکز بهداشتی و آمادگی آمبولانس در زمان های نیاز را از ضروریات این ایام تا پایان روز چهاردهم فروردین اعلام کرد.

باقری افزود: هلال احمر و اداره راه و ترابری هم موظف است، لیست و اسامی اکیپ ها را به راهنمایی و رانندگی ارائه دهد.

وی بیان کرد: همه بانک ها موظف هستند، در خصوص فعال بودن سیستم ها و کنترل دستگاه های خودپرداز اقدام کرده و نقدینگی کافی را در اختیار مسافران گذاشته و همه کشیکی را در این ایام داشته باشند، که مسافران با مشکل مواجه نشوند.

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: آماده آماده آماده ایم آماده.........
    اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۴

    بنده دعا میکنم که اگر مهمان نوروزی داشته باشیم خدای نکرده این نظر فرماندار رو نبینن یا اگر خدای نکرده این نظر فرماندار رو دیدن فکر کنن که ایشون غیر بومی هستن که بیشتر از این آبرومون نره…….کدوم آمادگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فک کنم ایشون خواستن شوخی کنن……..

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار