سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48092
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۱۸ نظر
خانه » اخبار برتر » انتصاب یک مدیر غیربومی دیگر در دلفان/ سرپرست جدید کمیته امداد امام (ره)منصوب شد
Print This Post
«تودیع و معارفه»

با تمام مخالفت هایی که شد اما نهایتأ مدیرکل کمیته امداد استان لرستان یک فرد غیر بومی از شهرستان همسایه را بر کرسی مدیریت کمیته امداد دلفان منصوب کرد و گفت : این خبر را منتشر کنید که منتظری مدیرش را تودیع کرد و رفت و کسی هم نتوانست جلوی او را بگیرد.

به گزارش سلام دلفان، با تمام مخالفت هایی که شد نهایتأ روز گذشته مدیرکل کمیته امداد استان لرستان یک فرد غیر بومی بنام غلام دادور را بر کرسی مدیریت کمیته امداد دلفان منصوب کرد و رفت.

در جلسه تودیع و معارفه ، فرماندار شهرستان و نماینده مردم در مجلس حضور نداشتند و این از همان نشانه های مخالفت مسئولین ارشد شهرستان با این انتصاب بود.

آیا در کمیته امداد شهرستان دلفان یک نفر بومی که شایستگی این پست را می داشت وجود نداشت؟

در این اداره ۶۰ الی ۷۰ نیروی بومی با سابقه که بعضأ فوق لیسانس و استاد دانشگاه هم هستند وجود دارد اما چطور یک نفر از این نیروهای بومی دارای تخصص مورد نظر آقایان نبوده و الزامأ باید از غیربومی های همسایه جایگزین شود، الله و اعلم

منتظری مدیرکل کمیته امداد استان ، روز گذشته پس از انتصاب مدیر مورد نظرش در جمع همکاران با افتخار و با طعنه به نسیم دلفان و همچنین مسئولین مخالف این انتصاب گفت : این خبر را منتشر کنید که منتظری مدیرش را تودیع کرد و رفت و کسی هم نتوانست جلوی او را بگیرد.

آری ، جولان انتصاب مدیران غیر بومی در دلفان اینگونه است و کسی را هم یارای مقابله با این سیلاب نیست! قلم ها و جملات نیز در بیان وسعت مظلومیت این دیار محروم عاجز مانده اند.

جای سؤال اینجاست که انتصاب جدید این مدیرکل عزیز در این زمان و با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی چه معنی می تواند داشته باشد؟ آنهم با وجود اینکه که مخالفت های بسیاری برای این انتصاب وجود داشت!

• نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی به شدت مخالف این انتصاب بوده است.

• نماینده عالی دولت در شهرستان مخالف بوده است.

• نماینده افکار عمومی یعنی رسانه محلی شهرستان مخالف بوده است.

• خود کارکنان اداره مذکور مخالف بوده اند.

با این حال آیا جای سؤال ندارد که علت این لجاجت مصرانه مدیرکل کمیته امداد برای این انتصاب چیست؟ و چرا وی باید با تمام این مخالفت ها در روز معارفه بگوید : من مدیر مورد نظرم را تودیع کردم و کسی هم نتوانست جلوی مرا بگیرد.

منبع: نسیم دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: حاج حسین
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۰۳

  در نورآباد دو اداره معروف وجود دارد که بیش از همه ی ادارات دیگر، دستخوش سیاست بازی، باند بازی، حاشیه سازی، همایش سازی، و صدها چیز دیگر سازی و بازی و نوازی هستند و در این دو اداره، همه چیز موجود است (و بر هر چیزشان طعنه ای واجب) و تنها چیزی که ندارند و وجودش لازم و آرزوست همان وظیفه و رسالت خطیری است که بر عهده دارند و از انجام آن هستند عـــــاجــــــــــــــــــــز .
  این دو اداره را همه می شناسند:
  کمیته امداد نورآباد
  و
  آموزش و پرورش نورآباد ( که تنها چیزی که ندارد آموزش است و پرورش)

  • نویسنده دیدگاه: سید حسین
   اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۹

   افرین بر حاج حسین
   دقیقا حرف دل من رو زدید
   واقعا اموزش و پرورش رو حزب های چپ و راست
   چپ و راست کردن

  • نویسنده دیدگاه: فرهنگی
   اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۴

   سلام به اصطلاح حاج حسین:1. چه ربطی بین اداره فرهنگ دلفان با اداره جمع اوری صدقه ها وجود دارد؟2. خودت رو خوب میشناسم از همه باند باز تری 3.با امدن جناب کاظمی سلامت به اداره ما برگشته ست 3. اگر ما فرهنگیان نباشیم چرخ این مملکت نمیچرخد 4. باچه جراتی ادارهای که بیش از 200دکتر دارد با اداره خودتون مقایسه میکنید ؟خواهشا سلام دلفان عرایض بنده رو درج کند وعدالتی که همیشه دارید بیشتر رعایت کنید .باتشکر

   • نویسنده دیدگاه: ﺁﻧﺸﺮﻟﻲ
    اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۴۷

    ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﺘﺎﺳﻔﻢ ﺑﺮا ﻣﺜﻼ ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ اﺩاﺭﻩ ﻛﻤﻴﺘﻪ ي اﻣﺪاﺩ اﻣﺎﻡ ﺧﻤﻴﻨﻲ ﻣﻴﮕﻦ اﺩاﺭﻩ ﺟﻤﻊ ﺁﻭﺭﻱ ﺻﺪﻗﻪ…..اﮔﻪ اﻭﻥ 200 ﺩﻛﺘﺮﻡ ﺗﻔﻜﺮ و ﺑﻴﺎﻧﺸﻮﻥ ﻣﺜﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ ﻫﻪ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ………..

    • نویسنده دیدگاه: اردشیر
     اسفند ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۳۰

     با سلام خدمت شما دوست عزیز که با کامنت فرهنگی پیام گذاشتید. واقعا آنشرلی جوابتون رو داده ولی جناب فرهنگی که اگه شماها نباشید چرخ مملکت لنگه و نمیچرخه اولا کمیته امداد یه نهاد انقلابیه و اگه اداراتی مثل کمیته امداد نباشن چرخ مملکت لنگه دوماًمگر فقط در آموزش و پرورش مدرک دکترا هست یعنی بقیه ادارات سواد ندارن؟بعدش جناب فرهنگی با این طرز فکرت نکنه مدرکت دکترا هست یا در آرزوی مدرک دکترا هستی که اگه مدرک دکترا داری باید واسه طرزفکرت بسی افسوس و تاسف خورد .هرچند خوب بود کارکنان کمیته امداد جواب شما رو مینوشتن

 2. نویسنده دیدگاه: فلاحی
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۰۳

  واقعا متاسفم برای مدیران بومی شهرستان که برای همشریان خودشون کار شکنی میکنند…

 3. نویسنده دیدگاه: یک بازاری
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۴۰

  باسلام به سایت محترم سلام دلفان ،اگر کمی بیشتر به فضای کمیته امداد در زمان تصدی آقای عبدلی دقت کنی وبدون در نظر گرفتن وگوش دادن به تنها کسی که اینهارو نوشته یا برای حضرتعالی تعریف کرده متوجه خواهی شد که چه جفاها بر مدد جویان وپرسنل….چند وقت پیش خبری نمیدانم سلام دلفان یا نسیم دلفان نوشت درخصوص بخاریها و….از روستای معصوم آباد و……،که همه حکایت از بی ….در زمان تصدی این آقا بود،…..،آقای منتظری یکی از افراد باتجربه و ولایتی هستند حتما مصلحت دیده اند تاجایی که بنده میدانم آقای منتظری با مسئولان شهر هماهنگی کرده اند وبه آنها احترام گذاشته اند همین بسه در ضمن کسی را جایگزین آقای عبدلی کرده که لیاقتش در حد مدیر کلی هست به سوابق ایشان مرجعه کنید خواهش میکنم بدون اطلاع و تحقیق چیزی را ننویسید

  • نویسنده دیدگاه: سید حسین
   اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۴۲

   بزک نمیر بهار میاد …
   جوجه رو آخر پاییز میشمرن اخوی

 4. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۷

  شاید هم کار دلفانیهای مقیم مرکز استان باشد که دوباره سودای کاندیداتوری دارند

 5. نویسنده دیدگاه: امیر
  اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۵۰

  سلام دلفان عزیز، سلام
  از این تعصبات بی جا بهتر نیست دوری کنیم، از کجا معلوم شاید این مدیر غیر بومی به مراتب بهتر از مدیران بومی کارکند، به نظر شما با این پیش داوری ها و با این جبهه گیری هایی که قبل از شروع به کار ایشان می کنیم، به نوعی وی را تشویق به کم کاری نکرده ایم.
  مگر خود شما رسانه ها بارها و بارها از اینکه یک نماینده توان خود را صرف جابجایی مدیران می کند انتقاد نکرده اید، پس چرا از این جبهه گیری نماینده حمیات می کنید…
  حرف ها بسیار است،

  • نویسنده دیدگاه: سید حسین
   اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۲۴

   درست است خب حرف سلام دلفان هم این است که چرا این همه جابه جایی صورت میگیرد. مسئله غیر بومی بودن هم خیلی هم درست است
   کما اینکه برای همه هم ثابت شده که غیر بومی ها کاری برای این شهرستان نکرده اند و همش خراب کاری و باند بازیست
   فقط باند بازی
   به چپ چپ/ به راست راست

 6. نویسنده دیدگاه: طیار بگ
  اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۳

  سلام
  نگفتید کی اومد کی رفت اسمش چیه
  ممنون

 7. نویسنده دیدگاه: جالب
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۷

  برای بنده جالب این است که انتصاب این مدیر غیر بومی با هماهنگی مسیولین شهر بوده و این مسئولین محترم هر دو خودشون بومی هستن اما چرا با انتصاب یک مدیر غیر بومی موافق بودن عجیب است……….دل آدم به شک میفته که نکنه…………..

 8. نویسنده دیدگاه: ترکستان
  اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۰۴

  برادردلفان شهری است که محل جولان مدیران است

 9. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۰۴

  مابایدفکرحل مشکلات مردم باشیم حالا دیگه مدیرآمده بایدکمکش کنیم فقط بایدجواب ان فرهنگی بی ادب بدم امدادافتخارداره که اداره صدقات است افتخاردوم این اداره خانه امام خامنه ای دامت برکات سوم اگراین صدقه نبود توالان بزرگ نمیشدی امدادمردت کرد بیت رهبری مقدسه توبایدتوبه کنی این حرف رازدی وگرنه عذابی سخت درانتظارشماست برادربی فرهنگ

  • نویسنده دیدگاه: ﺁﻧﺸﺮﻟﻲ
   فروردین ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۷

   ﺳﻼااااااﻡ ﺁﻗﺎﻱ ﺩﻟﺴﻮﺯ…..ﺷﻤﺎ ﻛﺪﻭﻡ ﺩﻟﺴﻮﺯﻱ?

 10. نویسنده دیدگاه: کمالی
  اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۲

  با سلام شنیدم این مدیر به اصطلاح غیر بومی بسیار کاردان و دلسوز است و اومدنش برای شهرمان نتیجه بخش خواهد بود

 11. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۳

  مطمئن باشید که انتخاب مدیر فعلی امداد دلفان گامی بسیار بلند و افتخاری است بس عظیم که بواسطه شایسته سالاری نصیب مردم دلفان شده است چون اگر غیر از این بود اعتراضی بواسطه این انتخاب بلند نمیشد از سوی به اصطلاح مسئولین دلفان پس با آغوش باز سایر همکاران امدادی اگر راست می گویند جهت مرتفع کردن نیازهای مرد م کمک کنند چون کمک در هر سطحی قابل انجام است مدیر باشی یا نباشی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار