سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48161
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » وعده کاردار عربستان برای حل مشکل عمره‌گزاران
Print This Post

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: طی ملاقات آقای امیرعبدالهیان باکاردار سفارت عربستان در تهران امیدوار هستیم طبق وعده داده شده روند صدور ویزای عمره‌گزاران از فردا شتاب گیرد.

به گزارش سلام دلفان، سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به مشکل ایجاد شده در روند صدور ویزا برای عمره‌گزاران ایرانی، گفت: ما نیز اعلام می‌کنیم که طی ملاقات آقای امیرعبدالهیان با کاردار سفارت عربستان در تهران وعده داده شده است که این مشکل به زودی مرتفع شود.

وی ادامه داد: ما نیز امیدواریم که از فردا شتاب صدور ویزا در تهران و در کنسولگری عربستان در مشهد افزایش پیدا کند و شاهد صدور منظم ویزا باشیم.

وی تصریح کرد: چنانچه مشکل صدور ویزاها حل شود برای اعزام‌های نوروزی مشکلی ایجاد نمی‌شود در غیر اینصورت مجبور به لغو برخی از پروازها می‌شویم.

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: بر اساس وعده‌ای که از سوی کاردار عربستان داده شده است امیدوار هستیم هیچ زائر عمره‌ای از سفر باز نماند و با توجه به اینکه بسیاری از عمره‌گذران برنامه‌ریزی خود را به گونه‌ای انجام دادند که زمان تحویل سال را در مکه و یا مدینه حضور داشته باشند امیدوار هستیم این مشکل هر چه سریعتر حل شود.

اوحدی اظهار داشت: ستادهای سازمان حج و زیارت در مکه و مدینه به صورت ویژه آماده هستند و همه ساله تمهیدات خاصی را برای پذیرایی از عمره‌گذاران نوروزی در نظر می‌گیرند.

وی همچنین از وزارت امور خارجه کشور برای پیگیری‌های انجام شده تشکر و اظهار امیدواری کرد: با رایزنی‌های صورت گرفته از فردا شاهد حل این مشکل باشیم.

به گزارش فارس، از حدود 20 روز گذشته روند صدور ویزا برای عمره‌گزاران ایرانی در کنسولگری عربستان در تهران و مشهد با کاهش 50 درصدی روبرو شده است که اگر این مشکل مرتفع نشود شاهد لغو و جابجایی تعداد زیادی از پروازهای عمره‌گزاران خواهیم بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار