سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48174
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پیش‌بینی‌ وضعیت آب و هوا در هفته آینده
Print This Post

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.

به گزارش سلام دلفان، احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آتی، گفت: براساس نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز در پاره‌ای از مناطق استان سیستان و بلوچستان ابرناکی و بارش پراکنده گاهی با وزش باد پیش بینی می‌شود که بتدریج از مقدار ابرها دراین مناطق کاسته می شود. همچنین با گذر موج تراز میانی جو در برخی مناطق شمال غرب، غرب، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس و دامنه های البزر افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده پیش‌ینی می شود.

وی با بیان این که فردا در ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود، افزود: روز یکشنبه در پاره‌ای از مناطق شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر و دامنه های البرز، شرق، شمال شرق، جنوب شرق و نواحی مرکزی کشور، ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

مدیر مرکز پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به اینکه وضعیت آسمان تهران در روز شنبه کمی ابری و درپاره‌ای نقاط نیمه ابری و غبارصبحگاهی پیش‌بینی می‌شود، افزود: حداقل و حداکثر دمای آن نیز 6و 17 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود. همچنین در روز یکشنبه آسمان پایتخت کمی ابری بتدریج همرا با افزایش ابر و در ارتفاعات بارش پراکنده خواهد بود که حداقل و حداکثر دما با دو درجه افزایش 7 و 17 درجه سانتیگراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار