سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48198
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » آغاز عملیات قطع انشعاب گاز مشترکین بدهکار/ گاز ادارات دلفان قطع شد
Print This Post
اداره گاز دلفان خبرداد:

به علت بدهی گاز برخی ادارات توسط شرکت گاز شهرستان دلفان قطع شد.

به گزارش سلام دلفان
در این زمینه روح‌الله زمانی رئیس اداره راه و شهرسازی در تماسی با خبرنگار فارس ضمن بیان این خبر از مهندس سعید زردان مدیر اداره گاز شهرستان که بدون هماهنگی و روز پنجشنبه در آخرین ساعات اداری نسبت به قطع انشعاب گاز اداره راه و شهرسازی و بسیاری دیگر از ادارات اقدام نموده انتقاد کرد.
خبرنگار فارس ضمن تماس با رئیس اداره گاز شهرستان دلفان جویای این امر شد که مهندس زردان در پاسخ به خبرنگار فارس با بیان اینکه مردم، ادارات و نهادهای شهرستان، بیش از 30 میلیارد ریال به شرکت گاز بدهکار هستند از توقف پروژه‌های فعال گازرسانی به دلیل عدم پرداخت اعتبار به پیمانکاران خبر داد.
سعید زردان پرداخت نکردن قبوض شرکت گاز توسط مشترکان و عدم پرداخت به موقع این قبوض را باعث ایجاد مشکل در اجرای پروژه‌های گازرسانی و هزینه‌های جاری اداره ذکر کرد.
زردان منوط شدن پرداخت اعتبارات جهت انجام پروژه‌ها و اختصاص اعتبار توسط استان را بر اساس میزان وصول مطالبات از دیگر مواردی ذکر کرد که موجب شده این شرکت در شهرستان اقدام به قطع گاز مشترکان کند.
مدیر اداره گاز دلفان به مشترکینی که تاکنون موفق به پرداخت بدهی نشده‌اند، یادآور شد: در صورت عدم پرداخت قبوض طی هفته جاری گاز آنها قطع می‌شود.
محسن اصل مرز مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان در تماس خبرنگار فارس ضمن تایید صحبت‌های زردان مدیر اداره گاز دلفان با بیان اینکه وصول مطالبات و هزینه این مطالبات در محل اجرای پروژه‌ها امری کشوری است، بر پرداخت مطالبات شرکت گاز توسط ادارات و سایر مشترکان در سراسر استان تاکید کرد و از همه مردم عزیز خواست تا ضمن پرداخت به موقع قبض گاز شرکت گاز استان را در اجرای پروژه‌های گازرسانی یاری رسانند.

 1. نویسنده دیدگاه: قلی
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۱۳

  سلام
  اداره راه و شهرسازی و کدام ادارت دیگر؟؟
  چرا برای قطع گاز یک منزل مسکونی از زمین و آسمان نیرو میباره ولی برای نهادها هیچ حرکت منطقی صورت نمیگیره؟
  راستی تبریک میگیم پیوستن شهر دلفان به منطقه کوهستانی در تقسیم اداره گاز و البته و هزار البته افزایش 20 الی 37 درصد گاز در سال جاری……….
  عجب

 2. نویسنده دیدگاه: سید حسین
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۳:۳۹

  اداره گاز یکی از اداراتی است که اه خیلی از مردم را در اورده است
  از چه بگویم از کنتر های غیر استاندارد که نمیدانم چرخ دنده هایشان شل شده یا مشگل دیگری دارند که تا ذره ای گاز وارد کنتر میشود تا صبح برای خود میچرخد. خلاصه عده زیادی از کنتر های گاز خراب هستند و هزینه زیادی را بر مردم تحمیل میکنند.نمیدانم چرا این دزدی نیست ولی مال مردم دزدیست
  شهر بی کلانتر !!!

 3. نویسنده دیدگاه: نورابادی
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۲۸

  سلام اقای رییس اداره گاز مگر تبلیغ نکردید نورابد شده جز مناطق درجه 1 ازلحاظ محاسبه گاز بها چرا شما ودیگر مسوولین عزیز شهرمان ……. گفتید حالا مردم ندارن یک مهلت یک مهلت امان امان

 4. نویسنده دیدگاه: اقلیم
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۳۱

  واقعا اداراتی که قادر نیستن پول آب و برق و گاز خودشون رو پرداخت کنن چطور میخوان مشکل مردم رو حل کنن؟؟؟؟؟چطور میخوان کار عمرانی بکنن؟؟؟ینی اینقد بودجه شون کمه؟؟؟؟

 5. نویسنده دیدگاه: همشهری
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۴

  خوبه دولت اينجوري سفت وسخت دنبال مطالبات مردم رو بگیرم

 6. نویسنده دیدگاه: تقی
  دی ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۷

  خوشبحال مردمان فقیر ایران و بد به حال مردمان پولدار ایران
  باید روزی هزار بار خدارا شکر کرد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار