سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48211
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » تنها استخر شنای دلفان پلمپ شد
Print This Post
برای دومین بار اتفاق افتاد!

مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت شهرستان دلفان از تعطیلی سالن استخر شنای این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، احمد آقا میرزایی مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت دلفان ضمن اعلام این خبر گفت : گزارشات مردمی درباره عدم رعایت موارد بهداشتی در این استخر ما را بر آن داشت تا از وضعیت سالن مورد نظر بازدید نماییم.

وی افزود : بازدید و تست های کارشناسی ما ، گزارشات مردمی را تایید کرد لذا بعلت عدم رعایت نکات بهداشتی این سالن ورزشی – تفریحی از روز گذشته توسط مرکز بهداشت شهرستان تا اطلاع ثانوی پلمپ شد.

این مسئول اظهار داشت : سال گذشته نیز این سالن به مدت ۶ ماه توسط مرکز بهداشت تعطیل شد و با هزینه ای حدود ۷۰۰ میلیون ریال توسط اداره ورزش و جوانان ، این استخر مجددأ راه اندازی شد.

میرزایی اضافه کرد:متاسفانه ۷۰۰ میلیون ریالی که سال گذشته هزینه شد ، بعلت عدم نظارت کافی و عدم توجه به نکات مورد نظر مرکز بهداشت ، در مسیرهایی غیر از موارد بهداشتی مورد تایید ما هزینه گردید و مشکلات مورد اشاره مرکز بهداشت مرتفع نشد.

منبع:نسیم دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نظر عجیب
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۱۷

  جالبه که این کارشناس محترم گفته به علت عدم نظارت صحیح این اتفاق افتاده خوب پس حتما شما خواب تشیف داشتی…………..صب بخیر…..

 2. نویسنده دیدگاه: ﺁﻧﺸﺮﻟﻲ
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۲۵

  ﺑﻘﻮﻝ ﻳﻪ ﺩﻭﺳﺘﻲ ﺗﻮ ﻳﻪ ﺳﺎﻳﺘﻲ ﺧﺐ اﮔﻪ اﻭﻧﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻭﻇﻴﻔﻪ ي ﻧﻆﺎﺭﺕ ﺩاﺭﻥ و ﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻪ اﺳﺘﺨﺮ ﺳﺮ ﻧﻤﻴﻜﺸﻦ ﺗﻮ ﻛﺎﺭﺷﻮﻥ ﺟﺪﻱ ﺑﺎﺷﻦ ﻻﺯﻡ ﻧﻴﺴﺖ ﻳﺪﻓﻪ ﺑﻴﺎﻧﻮ ﭘﻠﻤﭙﺶ ﻛﻨﻦ و ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻔﺮﻳﺤﻮ اﺯ ﺟﻮﻭﻧﺎ ﺑﮕﻴﺮﻥ…
  ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺧﺪاﻳﺎ ﻗﺪﺭﺗﻲ ﺑﻬﻤﻮﻥ ﺑﺪﻩ ﻛﻪ ﺗﻮ ﻟﺤﻆﻪ ﻟﺤﻆﻤﻮﻥ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺣﺲ ﻛﻨﻴﻢ و ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﻴﻢ و ﺣﻮاﺳﻤﻮﻥ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ ﺧﻮاﺳﺖ ﻫﺴﺖ….
  ﺣﺘﻲ ﺗﻮ ﻛﺎﻣﻨﺖ ﮔﺬاﺷﺘﻦ.

 3. نویسنده دیدگاه: چه فرقی می کنه
  اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۳۰

  وقتی شهرستانی با این عظمت، با وجود این مردم فهیم اما بدبخت، با این همه ورزشکار و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تربیت بدنی، اما مسئولیت تنها استخر شهرستان را به یه غریبه (و حتی فارغ از هر گونه علم ورزش و تربیت بدنی) می سپارند!!!! طبیعیه که باید ماهها در استخری شنا کنیم که عاری از مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده باشه، طبیعیه که باید با انواع بیماریهای پوستی مواجه بشیم، از همه تاسف بارتر اینکه ما را ساده و … می انگارند، کجایند مسئولین ورزش و جوانان و بهداشت شهرستان تا به درد مردم برسند ……

  خدایا به مسئولین این امر ما بفهمان که کمی هم احساس مسئولیت کنند…

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار