سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48216
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » کشف 5 تن برنج فاسد در دلفان !
Print This Post
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد

کوروش ساکی: نظارت‌ها و بازرسی‌های ما همچنان ادامه دارد و در حال حاضر نسبت به 500 تن برنج دیگر مشکوک هستیم که آنها را طی چند روز آینده تعیین تکلیف می‌کنیم.

به گزارش سلام دلفان، کوروش ساکی در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی استان لرستان اظهار داشت: از اول اسفند ماه تا امروز در بازرسی‌ها و نظارت‌هایی که انجام شده در مجموع 125 تن برنج تاریخ مصرف گذشته و فاسد در استان کشف و ضبط شده است که از شهرستان‌های خرم‌آباد و دورود هر کدام 60 تن و شهرستان نورآباد نیز 5 تن کشف و ضبط شد.
ساکی یادآور شد: نظارت‌ها و بازرسی‌های ما همچنان ادامه دارد و در حال حاضر نسبت به 500 تن برنج دیگر مشکوک هستیم که آنها را طی چند روز آینده تعیین تکلیف می‌کنیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد: به منظور خدمت‌رسانی هر چه بهتر به هموطنان عزیز در استان لرستان 28 پایگاه اورژانس بین جاده‌ای و 18 پایگاه اورژانس شهری همچنین در کنار آنها یک اتوبوس اورژانس و بالگرد اورژانس آماده خدمت‌رسانی هستند.
وی خاطرنشان کرد: در روز 27 اسفند هشت پایگاه سلامت را در سطح استان افتتاح می‌کنیم و در بحث بیمارستان‌ها نیز تمام 15 بیمارستان موجود در استان در ایام نوروز آماده خدمت‌رسانی هستند.

 1. نویسنده دیدگاه: ﺁﻧﺸﺮﻟﻲ
  اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۴۷

  ﺷﻴﺮ ﻓﺎﺳﺪ ….ﺑﺮﻧﺞ ﻓﺎﺳﺪ….ﺑﻌﻀﻲ اﺯ ﻣﺴﻮﻟﻴﻦ…
  ﺷﻬﺮ ﮔﻠﻮ ﺑﻠﺒﻠﻪ ﺑﺨﺪا ﻣﺎ ﺭﻭﻱ ﻃﺒﻴﺐ ﻭﻋﻮﻝ ﺗﻮ ﻓﻴﻠﻢ اﻓﺴﺎﻧﻪ ﻣﺎه و ﺧﻮﺭﺷﻴﺪﻭ ﻛﻢ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﻛﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ اﻳﻨﻬﻤﻪ اﺗﻔﺎﻕ ﻫﻨﻮﺯ ﺟﻮﻥ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺪﺭ ﺑﺮﺩﻳﻢ…ﺗﺎﺯﻩ ﻓﻌﻼ اﻳﻨﺎﺵ ﻛﺸﻒ ﺷﺪﻩ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻧﻴﺲ ﻭﺯﺭاﻱ ﻗﺼﺮو ﻣﻠﻜﻪ ي ﻣﺎﺩﺭ ﭼﻪ ﻧﻘﺸﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﺑﺮاﻣﻮﻥ ﻛﺸﻴﺪﻥ…..

  • نویسنده دیدگاه: سید حسین
   اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۴۷

   سلام
   دکتر روازاده یک سری افشا گری کرده در مورد نمک که اصلا این نمکی که میخوریم نمک نیست. نمک همون سنگ نمک های قدیمه.
   تازه این مرغ ها هم 17 جور واکسن میزنن که که باعث بیماریهای بسیار خطر ناکی میشود. یا این نون ها که به اردشون تو کارخونه یک سری مواد اضافه میشه و سبوس نداره که باعث مریضی میشن
   یا روغن هایی که معلوم نیست از چی درست میشن یا این چایی هایی که به بازار میاد
   من که تصمیم دارم برم روستا زندگی کنم مقدماتش رو هم فراهم کردم همونجا نونمون رو هم با سبوس میپزیم،دیگه شهر اطمینان نداره
   کلیپ افشا گری دکتر روازاده رو دانلود کنید خیلی خیلی جالبه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار