سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48256
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعمال قانون نظام هماهنگ پرداخت در آموزش و پرورش/ ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس در هفته جاری
Print This Post
به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی ناصری زنجانی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در گفت‌و‌گو با خبرنگارحوزه آموزش و پروروش باشگاه خبرنگاران در ...

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی ناصری زنجانی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در گفت‌و‌گو با خبرنگارحوزه آموزش و پروروش باشگاه خبرنگاران در پاسخ به این سوال که به نظر شما آیا تبعیضی در میزان حقوق فرهنگیان با سایر کارکنان دولت وجود دارد، اظهار کرد: پراخت حقوق به تمام کارکنان دولت به جز اعضای هیات علمی و نیروهای مسلح بر اساس قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت است و وزارت خانه‌ها در این زمینه جز در مواردی به دلیل وجود قانون خاصی با یکدیگر تفاوت ندارند.

وی افزود: همان میزان درصد حقوقی که هر سال برای سایر کارکنان دستگاه‌ها اضافه می‌شود، به فرهنگیان نیز اختصاص می‌یابد، اما سایر دستگاه‌ها امتیازاتی دارند که آموزش و پرورش از آن امتیازات برخوردار نیست و اعتراض همکاران فرهنگی نیز در این خصوص است.

حجت الاسلام و المسلمین ناصری زنجانی با بیان اینکه از امتیازات ماده‌ی 65 قانون خدمات کشوری را به دلیل مشکلات بودجه‌ای نتوانستیم اعمال کنیم، گفت: امیدواریم امتیازاتی را که در اثر مشکل بودجه‌ای نتوانستیم دریافت کنیم را در سال 94 با تدابیری که اندیشیده‌ایم جبران کنیم.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در خصوص زمان ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس تصریح کرد: رتبه بندی فرهنگیان در هفته جاری به مجلس تقدیم می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار