سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48258
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آموزش مناسک حج در تمرین امروز پرسپولیس/سیلی محکم خانزاده زیر گوش علیپور!
Print This Post

تمرین امروز پرسپولیس بدون اطلاع قبلی قرار بود پشت درهای بسته برگزار شود اما بعد از مدتی مسئولان این تیم اجازه ورود خبرنگاران به تمرین را دادند.
آموزش مناسک حج در تمرین امروز پرسپولیسبه گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، نژاد فلاح هم در تمرین امروز حاضر شده است.

به گزارش سلام دلفان یکی از نکات قابل توجه تمرین دیروز سر‌خپوشان این بود که طبق برنامه ریزی قبلی یک روحانی قرار بود ساعت 14 مناسک حج را به بازیکنان آموزش دهد، اما بازیکنان با نیم ساعت تاخیر ساعت 14:30 به محل تمرین آمدند.

تمرین  که قرار بود با حضور اصحاب رسانه و هواداران برگزار شود به یکباره و طبق گفته مسئولان پرسپولیس در پشت درب‌های بسته برگزار شد. اما بعد از دقایقی با مساعدت مسئولان درب زمین درفشی‌فر به روی هواداران و خبرنگاران باز شد.

بازیکنان زیر نظر حسین عبدی شروع به دویدن کردند.

گلرها زیر نظر نادر باقری مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات خود را پیگیری کردند.

بازیکنان به دستور کادرفنی حفظ توپ و پاسکاری را در دستور کار خود قرار دادند.

سرخپوشان به تمرین استارت‌های کوتاه و بلند پرداختند.

بازیکنان در قالب 2 تیم به فوتبال درون تیمی پرداختند.

رضا نوروزی به صورت اختصاصی به دور زمین می‌دود.

بابک حاتمی به دلیل مصدومیت به کلینیک باشگاه مراجعه کرد.

هواداران بازیکنان را یک به یک تشویق می‌کنند.

در ادامه تمرین محمدرضا خانزاده و علی علیپور با یکدیگر دعوا کردند و باعث شد خانزاده سیلی به علیپور بزند و درخشان در مقابل این حرکت، خانزاده را از تمرین اخراج کرد.

*خوردبین: باشگاه استقلال چه برخوردی با کرار کرد؟/بازیکنان آنقدر فحش خوردند که چفیه را یادشان رفت

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه استقلال چه واکنشی در قبال کتک‌کاری کرار با یک خبرنگار داشت؟

محمود خوردبین در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران در مورد درگیری محمد خانزاده با علیپور گفت: به خانزاده گفتم دوباره فردا تیتر روزنامه‌ها شدی و می‌نویسند که خانزاده دوباره زد. با او صحبت کردم او می‌گفت علیپور به همان نقطه‌ای از پایش ضربه زده که درد می‌کرده که من هم به او گفتم نباید چنین رفتاری می‌کردی. این بازیکنان از دل هم در می‌آورند و درخشان هم با آنها صحبت می‌کند.

وی در مورد اینکه درگیری‌های حاشیه‌ای در تمرین پرسپولیس زیاد شده گفت: شما هم زیاد به آن نپردازید درگیری بین خودشان است.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه گفته بود جاسم کرار اگر بازیکن این تیم بود اخراج می‌کرد گفت: من گفتم اگر جاسم کرار بازیکن تیم ما بود اخراجش می‌کردم.

وی در مورد اینکه کرار امروز با یک خبرنگار کتک‌کاری کرد گفت: خب باشگاه استقلال چه واکنشی به این مسئله نشان داد.

خوردبین در مورد اینکه حمایت فردوسی‌پور از کی‌روش باعث شد او را کی‌روشی‌پور خطاب کنند اما اکنون با یک اجنبی چنین مدارا می‌شود گفت: باشگاه استقلال مربوط به خودشان است و من نمی‌توانم در مورد این مسئله دخالتی کنم این باشگاه بزرگتر دارد و افشارزاده و امیرخان هستند من در مورد کرار هم گفتم که اگر بازیکن تیم ما بود او را اخراج می‌کردم نگفتم که اگر من در آنجا بودم کرار را بیرون می‌کردم. به هر حال باشگاه پرسپولیس با بازیکنانی که سم باشد این گونه برخورد می‌کنند و اخراجش می‌کنند.

وی در مورد اینکه بازیکنان پرسپولیس در مسجد سلیمان چفیه نیانداخته بودند گفت: آنقدر در آنجا فحش و ناسزای ناموسی به ما دادند که بازیکنان گریه می‌کردند و این مسائل یادمان رفت. بازیکنان ما عکس شهیدان را با خودشان به میدان بردند اما این کار یادمان رفت. هادی نوروزی هم می‌گفت چرا آنها به زن و بچه من ناسزا می‌گویند محسن بنگر هم همین حرفها را می‌زد و این اتفاقات باعث شد ما آن مسائل یادمان برود و چفیه بیندازیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار