سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48357
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » “م.هـ” به اتهام ارتشا، اختلاس، کلاهبرداری و مسائل امنیتی به حبس، جزای نقدی و انفصال محکوم شد
Print This Post

سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد: برای یک بخش از اتهامات “م.هـ” به استناد ماده 3 قانون تشدید مرتکبان ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری حکم به حبس، جزای نقدی و انفصال و همچنین به اتهام تبصره 2 ماده 5 این قانون، حکم حبس و جزای نقدی و رد مال و انفصال صادر شده است.

به گزارش سلام دلفان، محسنی اژه ای در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار شبکه خبر با اعلام اینکه هنوز حکم قطعی نشده و در این باره عذر قانونی دارم، گفت: یک بخش از اتهامات م . ه. به استناد ماده 3 قانون تشدید مرتکبان ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری حکم به حبس، جزای نقدی و انفصال صادر شده است.

وی تاکید کرد: همچنین به اتهام تبصره 2 ماده 5 این قانون یعنی تشدید مجازات مرتکبین ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری حکم حبس و جزای نقدی و رد مال و انفصال صادر شده است.

محسنی اژه ای افزود: درباره مسائل امنیتی این فرد به حبس محکوم شده است.

سخنگوی قوه قضائیه تاکید کرد: حکم که قطعی شد قطعا آن را به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد، ضمن اینکه این حکم قابل بازنگری و تجدید نظرخواهی است.

وی افزود پس از ابلاغ حکم به متهم و وکلایش وی 20 روز فرصت دارد تا به رای صادره اعتراض کند و اگر اعتراض نکرد حکم قطعی تلقی خواهد شد.

یک منبع آگاه نیز صبح امروز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهارداشت: م.هـ برای ابلاغ حکم امروز احضار شد و تا پایان وقت اداری امروز فرصت دارد به دادگاه برود.

دادگاه وی در 25 جلسه در شعبه 28 دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی محمدعلی مقیسه برگزار و در دو جلسه اول کیفرخواست وی قرائت شد و از جلسه سوم” م.هـ” و وکلای مدافع او در برابر اتهامات وارده به دفاع پرداختند.

قاضی پرونده بعد از بیست و پنج جلسه در تاریخ 15 دی ماه امسال برای انجام تحقیقات وقت تنفس اعلام کرد.

دو جلسه بعد از آن در تاریخ 20 و 25 بهمن ماه امسال به عنوان اخذ آخرین دفاعیات برگزار و بیستم اسفند ماه حکم صادر شد.

برخی منابع خبری گزارش دادند که “م.هـ” برای دریافت حکمش به دادگاه مراجعه نکرده است.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    اسفند ۲۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۵

    خدایا نوه های انقلاب چه کارها که نمی کنن
    روسفیدمون کردی آقای ا.ه (فرزند انقلاب)

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار