سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48375
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آستان قدس رضوی میزبان رهبر انقلاب
Print This Post

تولیت آستان قدس رضوی گفت: افتخار همجواری مضجع منور حضرت امام رضا (ع) و بهره مندی از بیانات رهبر فرزانه انقلاب در طلیعه بهار و آغاز سال نو از نعمات الهی است که همه ساله دیار خراسان و شهر مشهد را کانون توجه ولایتمداران می نماید.

به گزارش سلام دلفان، آیت الله عباس واعظ طبسی روز یکشنبه در پیامی به مناسبت حضور رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی روز اول فروردین ماه سال جدید اظهار کرد: دگرگونی آفرینش و رویش دوباره طبیعت با آغاز بهار نیز از دیگر آیات و نعمات بزرگ الهی است.

نماینده ولی فقیه در استان های خراسان در این پیام که به خبرگزاری جمهوری اسلامی نمابر شده افزود: نوروز امسال با شمیم ذکر و یاد حضرت فاطمه (س) معطر است که خداوند قادر یگانه را بر این نعمت بزرگ سپاسگزاریم.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در این برهه از تاریخ بشریت که با درایت و هوشمندی امام راحل و رهبری مثال زدنی خلف صالح او نقشی بی بدیل در صفحات آن به جای مانده است،

استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل هر روز درمانده تر از قبل توطئه های خود را نقش بر آب می بیند.

آیت الله واعظ طبسی افزود: رهبری نظام مقدس اسلامی ایران چنان دنیا را مسحور خویش کرده که با نگارش یک نامه تاریخی به جوانان غرب، ارکان تفکر امپریالیستی را به چالش می کشاند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: سلطه گران با مکرهای پی در پی درصدد نفاق افکنی و تفرقه بین امت اسلامی هستند و با ایجاد و حمایت از گروهک های تروریستی و تکفیری و پشتیبانی برخی حکومتهای منطقه در اندیشه شوم بدنام کردن مسلمانان و آیین الهی اسلام هستند.

وی ادامه داد: موج بیداری اسلامی و انسانی اینک به برکت انقلاب اسلامی ایران مرزها را درنوردیده و با بی اثر کردن غوغای پوچ غول های رسانه ای غرب در مقابل فطرت پاک انسانیت روزهای خوشی را برای بشریت و جهان اسلام نوید می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان های خراسان گفت: ملت همیشه بیدار در عرصه داخلی نیز به فضل الهی و با تبعیت از رهنمودهای داهیانه ولایت فقیه و مسوولان نظام اسلامی با وحدت و همدلی و با بهره مندی از مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی خواهند توانست بر تحریم های غیرمنصفانه فائق آیند.

آیت الله واعظ طبسی افزود: به پشتوانه حمایت رهبر معظم انقلاب و مردم انقلابی و ولایتمدار، نمایندگان ملت در عرصه خطیر مذاکرات هسته ای راه بهانه جویی سلطه گران و زورگویان را سد کرده و پیروزی های امید بخشی برای کشور رقم خواهند زد.

وی اظهار کرد: اینک ضمن سپاس به درگاه باریتعالی به شکرانه این نعمت عظیم و خیرمقدم به رهبر معظم انقلاب اسلامی از مردم مومن و انقلابی مشهد مقدس و عموم زائران بارگاه منور رضوی دعوت می نمایم روز شنبه اول فروردین ماه ساعت 15 برای دیدار با رهبر فرزانه انقلاب و پیشوای عظیم الشان امت اسلام در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی حضور یابند.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: حضور مردم باعث می شود از فیوضات این مراسم معنوی و باشکوه بهره مند شده و در جوار بارگاه ملکوتی ولی نعمتمان حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) با آرمانهای امام راحل و مقام عظمای ولایت تجدید بیعت و بار دیگر با حضور حماسی خود دشمنان اسلام و قرآن را ناامید کنند.

رهبر معظم انقلاب اول فروردین هرسال در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی حضور می یابند و ضمن دیدار با زائران و مجاوران خط مشی سال جدید را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی معین می کنند.

 

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار