سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48422
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشجو می گیرد
Print This Post

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: برای رفاه حال متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی، سایت ثبت‌نام برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴ باز شده است.

به گزارش سلام دلفان، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: برای رفاه حال متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی سایت ثبت نام برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴ از هم اکنون باز است و داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام به سایت www.azmoon.org مراجعه کنند.

علوی فاضل در ادامه افزود: هر داوطلب باید پس از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت‌نام در یک رشته‌محل اقدام کند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: متقاضیان پس از ثبت نام اینترنتی با تهیه پرینت از ثبت‌نام خود می‌توانند برای اطلاع از زمان و چگونگی ثبت نام قطعی خود در ساعات اداری به محل دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد، گفت: داوطلبان قبل از ثبت‌نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت کنند، چراکه امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد، اما داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام کنند.

علوی فاضل در زمینه چگونگی ثبت‌نام متقاضیان رشته موسیقی، گفت: ثبت نام اینترنتی این دسته از داوطلبان به معنای پذیرش قطعی آنها محسوب نمی‌شود، لذا آنها باید در آزمون عملی و مصاحبه فرهنگی که از سوی واحد دانشگاهی موردنظر انجام و زمان و چگونگی آن اعلام می‌شود، شرکت کنند.
منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار