سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48453
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » افزایش ۱۵ درصدی تعرفه‌های پزشکی
Print This Post

معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی گفت: در حالت کلی رشد نرخ تعرفه‌ها برای سال آینده در دو بخش دولتی و غیر دولتی ۱۵ درصد تعیین شده است.

به گزارش سلام دلفان، مراحل تصمیم ‌گیری‌ و تعیین تعرفه‌های پزشکی سال 94 روز گذشته در جلسه شورایعالی بیمه کلید خورد و آنطور که محمد جهانگیری معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی به «ایران» می‌گوید: بسته تعرفه‌های پزشکی پیشنهادی این سازمان در شورایعالی بیمه به تصویب رسید و به هیأت وزیران رفت.حالا باید ببینیم هیأت وزیران در جلسه‌ای که گفته می‌شود روز چهارشنبه و قبل از پایان سال 93تشکیل می‌شود، طرح تعرفه‌های پیشنهادی را همانطور که به مردم و جامعه پزشکی قول داده‌اند، تصویب خواهند کرد یا خیر؟

محمد جهانگیری، از افزایش کلیات تعرفه‌های پزشکی در سال آینده خبر داد و گفت: بنا است جزئیات این جلسه را تا زمانی که در هیأت دولت به تصویب نهایی نرسیده، اعلام نکنیم اما در تصویب تعرفه‌های پیشنهادی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و وضعیت اقتصادی مردم در نظر گرفته شده است.

معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی گفت: میانگین رشد تعرفه‌های پزشکی هم در بخش دولتی و هم در بخش غیر دولتی متناسب با اقتصاد مقاومتی و کمتر از میزان نرخ تورم تعیین شده است اما در حالت کلی رشد نرخ تعرفه‌ها برای سال آینده در دو بخش دولتی و غیر دولتی 15 درصد تعیین شده است.

او همچنین اظهار داشت:در این بسته سعی شده کمیت ارائه خدمات مد نظر باشد زیرا رشد در قسمت‌هایی که مربوط به کیفیت ارائه خدمات است، هزینه بر است. در واقع در این بسته،موارد خاصی را که می‌توانستیم تعرفه‌ها را کاهش دهیم و ارتباطی به کیفیت خدمات نداشته بیشتر مد نظر قرار دادیم.

منبع: روزنامه ایران

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار