سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48605
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تاکید آیت الله مکارم بر حفظ حرمت فاطمیه
Print This Post

استاد درس خارج حوزه بر لزوم حفظ حرمت ایام فاطمیه در تعطیلات نوروز 94 تاکید کرد و گفت: ایام عید امسال با نام حضرت فاطمه زهرا(س) آمیخته است؛ از این رو مردم باید بیش از پیش مراقب باشند.

به گزارش سلام دلفان، این مرجع تقلید در جلسه درس خارج فقه با اشاره به چهارشنبه پایان سال، تاکید کرد: ما همواره در این باره تذکراتی داده‌ایم که مردم باید مراقب باشند.
وی با بیان اینکه اقدامات غیرمنطقی و غیرعاقلانه در چهارشنبه‌سوری هر ساله برای مردم و کشور ایجاد مشکل و بلا می‌کند، تصریح کرد: عده‌ای اصرار دارند بگویند این کارها سنت نیاکان است.
آیت‌الله مکارم شیرازی با تاکید بر لزوم مراقبت خانواده‌ها، والدین و ماموران انتظامی برای کنترل حوادث چهارشنبه پایان سال، ابراز داشت: این کارها مفهوم عاقلانه‌ای ندارد و متاسفانه تبدیل به خطر و تهدید شده است و خسارت‌های جانی و مالی بسیاری به خانواده‌ها و اجتماع وارد می‌کند.
استاد درس خارج حوزه یادآور شد: اگر بخواهیم به نیاکان اقتدا کنیم آنها کارهای خیلی خوب زیاد داشته‌اند و برای تبعیت از آنان نیازی به این کارهای غیرعقلایی نیست.
این مرجع تقلید در ادامه با تبریک سال جدید به ملت شریف ایران و تسلیت ایام فاطمیه، تاکید کرد: ایام عید امسال با نام حضرت فاطمه زهرا(س) آمیخته است؛ از این رو مردم باید بیش از پیش مراقب باشند.
منبع: رسا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار