سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48659
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۵۰ نظر
خانه » اخبار برتر » معاون جدید فرمانداری دلفان منصوب شد
Print This Post

طی حکمی از سوی استاندار لرستان جناب آقای خداکرم غلامی به عنوان معاون فرمانداری شهرستان دلفان منصوب شد

به گزارش سلام دلفان، طی حکمی از سوی استاندار لرستان جناب آقای خداکرم غلامی به عنوان معاون فرمانداری شهرستان دلفان منصوب شد.

خداکرم غلامی از فرهنگیان شهرستان دلفان که در کارنامه خود سوابقی چون ریاست دبیرستان حضرت امام (ره) شهرستان دلفان و معاونت آموزش و پرورش در دوره اصلاحات را بر عهده داشته است. همچنین وی مسئولیت ستاد انتخاباتی حجت الاسلام دکتر حسن روحانی را در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان دلفان  عهده دار بوده است .

گفتنی است که پس از انتخاب آقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری گمانه زنی هایی برای تصدی آقای غلامی بر کرسی فرمانداری و ریاست اداره آموزش و پروش دلفان مطرح بود که سرانجام در آخرین روزهای سال 93 حکم معاونت فرمانداری دلفان برای ایشان صادر گردید.

لازم به ذکر است که پس از انتصاب غلامرضا عبداللهی به مدیر کلی امور روستایی استانداری لرستان در دی 92،صندلی معاونت فرمانداری دلفان تاکنون خالی بوده است.

722/1000

 1. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۱۲

  انتصاب به جا وشایسته جناب آقای غلامی راصمیمانه تبریک عرض می نمایم

 2. نویسنده دیدگاه: رستمی
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۱۹

  واقعا انتصاب بجا و شایسته ای بوده.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   فروردین ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۱

   متاسفام برای همچین شهری با این انتصاباش,
   صد رحمت به شهر ا….
   قحطع الرجال بود اینو اوردین,واااااا

 3. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۲۱

  موفق باشید ولی رو به این ….. ندید

 4. نویسنده دیدگاه: رضا
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۲۲

  ضمن عرض تبریک به آقای غلامی
  یکی از افرادی که همواره در اظهارات خود انتقادات تند و تیزی به عملکرد اصولگرایان و بویژه دولت قبلی داشته و دارند همین جناب آقای غلامی می باشد.اکنون که با در دست داشتن یکی از کلیدیترین پست ها و در کنار آن ،داشتن فرماندار بومی و هم خط و همفکر خودتان زمینه خدمت برای این منطقه محروم فراهم گردیده است منتظر تحولی ملموس و چشمگیر در جهت خدمت رسانی به مردم محروم دلفان ، خصوصاً تلاش در جهت رفع بیکاری قشر جوان این منطقه می باشیم .اکنون که دور گردون بر وفق مرادتان می باشد ضمن آرزوی موفقیت برای جنابعالی،امیدوارم فردای بعد از تمام شدن دوره مسئولیتتان در این پست بهانه ای برای کوته خدمتی نداشته و شرمنده ی مردم این دیار نباشید. و بدانید که این پست ها همه زمینه ی آزمایش و امتحان ما بندگان در مقابل خداوند بوده و خوشا آنان که امتحان قبولی پس بدهند.

 5. نویسنده دیدگاه: سوریاش
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۳۷

  انتصاب شایسته وبجای بود آرزوی موفقیت روزافزون برای جناب آقای غلامی انشاءالله در پست جدید مثل پستهای مدیریتی گذشته موفق وبا صلابت باشه

 6. نویسنده دیدگاه: مرتضی
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۰

  با سلام و ضمن عرض تبریک به آقای غلامی منتظریم که اقدامات ایشون رو ببینیم. انتظارات از آقای غلامی بسیار بالاست با توجه به قدرت سیاسی که در سطح استان دارن و قدرت مدیریتی که از خودشون
  داریم امیدواریم منشا خیر و برکت برای شهرستان محروم و مظلوم دلفان باشن

 7. نویسنده دیدگاه: مهدی
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۴۵

  جناب آقای خداکرم غلامی نورآبادی

  با کمال مسرت انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان معاون فرماندار که بحق از سرمایه های ارزشمند شهرستان می باشید، صمیمانه تبریک عرض نموده، رجای واثق داریم که این انتخاب سرآغاز راهی پر امید به سمت دستیابی به قله های رفیع توسعه شهرستان بوده و نوید بخش نشاط و تحرک اهالی خواهد بود. موفقیت و سربلندی شما و کلیه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه باریتعالی مسالت می نماییم.

 8. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۱:۱۰

  آب زنید راه را اینکه نگار میرسد …دولت یار می رسد …
  تبریک به آقای غلامی وتمامی اصلاح طلبان انشالله که در خدمت رسانی به مردم موید باشید وسر افراز ودرپایان رسالت خود سربلند باشید نه بسان مدیران اسبق که پس از برکناری از شرم….

 9. نویسنده دیدگاه: سبزعلی نوری
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۰۳

  خبر بسیار خوشحال کننده ای بود امیدوارم با شناختی که از توانیهای ایشان دارم قدم مثبت و خیری را برای این شهر بردارن واین امر در سایه حمایت همشهریان میسر خواهد شد با تشکر از این پایگاه خبری به خاطر زحمات شما در اطلاع رسانیتون سال نو بر شما مبارک

  • نویسنده دیدگاه: همشهری
   اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۰۳

   ضمن عرض تبریک به خدمت دوست عزیزم جناب اقای غلامی
   ایول اقای سبزعلی نوری بابا باکلاس رفتی تو خط اینتر نت

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    فروردین ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۴

    سبزعلی نوری مرد اصلاح طلب معتدل،چقدر این اصلاح طلبان معتدل با کلاسند

 10. نویسنده دیدگاه: علی
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۳۲

  واقعا این اصلاح طلبا چه اتحادی دارن
  حالا اگه این یه اصولگرا بود چه غوقایی بود و چه دعوایی و چه کامنت هایی میزاشتن

 11. نویسنده دیدگاه: ﺁﻧﺸﺮﻟﻲ
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۳۸

  ﺑﺒﻴﻦ ﺁﻗﺎﻱ ﻏﻼﻣﻲ ﻣﻦ ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ ﺭﻭﺗﻮﻥ ﻧﺪاﺭﻡ ﻭﻟﻲ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ اﻳﻨﻬﻤﻪ اﻋﺘﺮاﺽ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺮا ﻧﻴﺮﻭاﻱ ﻏﻴﺮ ﺑﻮﻣﻲ ﺩﻳﮕﻪ ﻭاﻗﻌﺎ ﺧﻮﺩﺗﻲ و ﻭﺟﺪاﻧﺖ ﺑﺒﻴﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺷﻬﺮ ﭼﻘﺪ ﻏﻴﺮﺕ ﻧﻴﺮﻭاﻱ ﺑﻮﻣﻲ ﺭﻭ ﺩاﺭﻥ اﻧﺼﺎﻓﺎ ﺷﻤﺎﻡ ﺑﻴﺎ ﺑﺎﻏﻴﺮﺕ و ﻋﺪاﻟﺖ ﻛﺎﺭﻛﻦ…..ﺗﻮﻛﻠﺖ ﺑﺨﺪا ﺑﺎﺷﻪ و ﺑﺪﻭﻥ ﻣﺎﻡ ﺩﻋﺎﺗﻮﻥ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ ﺣﻮاﺳﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﺪا ﺑﺪﺟﻮﺭ ﺣﻮاﺳﺶ ﻫﺴﺘﺎ…ﻫﻪ اﺻﻦ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻧﻴﺲ ﺷﻤﺎ ﻛﺎﻣﻨﺘﺎﺭﻭ ﺑﺒﻴﻨﻲ ﻳﺎﻧﻪ ….ﺩﺭ ﻛﻞ ﺑﺒﻴﻦ ﺁﻗﺎ ﺭﻭ ﺳﻔﻴﺪ ﻛﻦ اﻳﻨﺎﻳﻴﺮﻭ ﻛﻪ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﺷﺎﻳﺴﺘﺘﻮ ﺗﺒﺮﻳﻚ ﮔﻔﺘﻦ…ﻋﻠﻲ ﻳﺎﺭﺕ …

 12. نویسنده دیدگاه: موسوی‏ ‏
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۰:۴۵

  جناب‏ ‏آقای‏ ‏غلامی‏ ‏عزیز‏ ‏انتصاب‏ ‏شایسته‏ ‏‏ ‏وبه‏ ‏حق‏ ‏شما‏ ‏را‏ ‏به‏ ‏مردم‏ ‏فهیم‏ ‏دلفان‏ ‏واصلاح‏ ‏طلبان‏ ‏‏ ‏مدبر‏ ‏و‏ ‏به‏ ‏شما‏ ‏تبریک‏ ‏گفته‏ ‏وبرایتان‏ ‏آرزوی‏ ‏موفقیت‏ ‏و‏ ‏سر‏ ‏بلندی‏ ‏مسئلت‏‏ ‏مینمایم‏ ‏و‏ ‏به‏ ‏مردم‏ ‏دلفان‏ ‏نوید‏ ‏می‏ ‏دهم‏ ‏ان‏ ‏شا‏ ‏الله‏ ‏ایشان‏ ‏می‏ ‏تواند‏ ‏منشا‏ ‏خدمات‏ ‏عظیمی‏ ‏باشد‏ ‏.‏ ‏خداوند‏ ‏شما‏ ‏را‏ ‏موفق‏ ‏گرداند.

 13. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۳

  با سلام
  واقعا از صمیم قلب خوشحال شدم.
  آقای غلامی لیاقت بیشتر از اینها رو دارید
  انشااله در پیشبرد اهداف خدمت رسانی به دلفان پیروز باشید

 14. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۰۹

  سلام بر استاد غلامی
  از صمیم قلب خوشحال شدیم
  انشااله که شاهد موفقیت های بعدی شما باشیم
  علی عه دیار سرت بو
  خودا نگه دارت بو

 15. نویسنده دیدگاه: ح . ش
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۴۰

  جناب‏ ‏آقای‏ ‏غلامی‏ ‏عزیز‏ ‏انتصاب‏ ‏شایسته‏ ‏‏ ‏وبه‏ ‏حق‏ ‏شما‏ ‏را‏ ‏به‏ ‏مردم‏ ‏فهیم‏ ‏دلفان‏ ‏ و به‏ ‏شما‏ ‏تبریک‏ ‏گفته‏ ‏وبرایتان‏ ‏آرزوی‏ ‏موفقیت‏ ‏و‏ ‏سر‏ ‏بلندی‏ ‏مسئلت‏‏ ‏مینمایم‏ ‏و‏ ‏به‏ ‏مردم‏ ‏دلفان‏ ‏نوید‏ ‏می‏ ‏دهم‏ ‏ان‏ ‏شا‏ ‏الله‏ ‏ایشان‏ ‏می‏ ‏تواند‏ ‏منشا‏ ‏خدمات‏ ‏عظیمی‏ ‏باشد‏ ‏.‏ ‏خداوند‏ ‏شما‏ ‏را‏ ‏موفق‏ گرداند اما ضمن تشکر از زحمات سلام دلفان در سال 93 بهتر بود شما عزیزان خبر انتصاب شایسته جناب آقای مهرداد اسکندری را بسمت معاون پرورشی آموزش وپرورش شهرستان نوراباد را ا نعکاس میدادید جای این خبردر سایت سلام دلفان خالی بود خسته نباشید..

  پاسخ دادن

 16. نویسنده دیدگاه: اصولگرا
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۴۰

  مرگ بر ضد ولایت فقیه!!!

 17. نویسنده دیدگاه: اهالی‏ ‏‏دولیسکان
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۵:۵۰

  برادر‏ ‏بزرگوار‏ ‏جناب‏ ‏آقای‏ ‏غلامی‏ ‏قطعا‏ ‏حق‏ ‏وشایستگی‏ ‏شما‏ ‏بالاتر‏ ‏از‏ ‏این‏ ‏پست‏ ‏هاست‏ ‏ازصمیم‏ ‏قلب‏ ‏به‏ ‏شما‏ ‏تبریک‏ ‏می‏ ‏گوییم‏ ‏وبرای‏ ‏شما‏ ‏آرزوی‏ ‏موفقیت‏ ‏می‏ ‏کتم‏ ‏

 18. نویسنده دیدگاه: احمدرضا
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۰۸

  با سلام
  منم به جناب آقای غلامی تبریک میگم و توفیق روز افزون برای ایشان و سربلندی دیار دلفان و تمامی مسئولین بومی دلفان رو دارم

 19. نویسنده دیدگاه: عبدالرضا رستمی
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۳۹

  انتصاب بحق وبجایی بوده امیدوارم موفق وسربلندباشی

 20. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۲:۲۸

  انتخابی میمون و مبارک برای خدمت رسانی باشد انشا الله. تعللی که در انتصاب ایشان ایجاد شد بی مهری و کم لطفی دوستانی بود که باید در مشی خود تجدیدنظر جدی نمایند.

 21. نویسنده دیدگاه: ولی دوستی
  فروردین ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۲

  جناب آقای غلامی انتصاب شایسته جناب عالی رابه عنوان معاونت فرمانداری دلفان تبریک می گویم وامیدوارم درخدمت رسانی به مردم شهرستان دلفان درپناه خداوند موفق وسر بلند باشید.

 22. نویسنده دیدگاه: دبیر تاریخ
  فروردین ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۵۸

  جناب آقای غلامی عزیز انتصاب شایسته و به حق شما را به جامعه فرهنگیان شهرستان دلفان تبریک گفته وبرایتان آرزوی موفقیت در پست های بالاتر را دارم که بحق شایسته وتوانمند می باشی.

 23. نویسنده دیدگاه: احمق شناس
  فروردین ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۳۴

  شما هم تو سانسور بعضی تبریک ها خیلی ادم عقده ای هستین کیف کردم این غلامی به حقش رسید تا امثال شما ….. البته توصیه میکنم بزارش….

 24. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۰۷

  از این انتصاب ناراحت شدم.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   فروردین ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۵

   ببخشید .از اینکه ی نورآبادی انتصاب شده ناراحتی؟خیلی بی انصافی است بخدا.

 25. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب وعضو ستاد دکتر روحانی
  فروردین ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۶

  انشا اله باعنایت به شایستکی وجسارت ویژه جناب آقای غلامی که در وجود ایشان نهفته است واز محافظه کاری ونان به نرخ روز خوردن فاصله دارداین انتصاب زمینه ای باشد برای فرماندارشدن ایشان در شهرمان .انتصاباتان به این سمت مبارک باد.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   فروردین ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۴

   ورود اقای غلامی به این مسئولیت به معنی تصاحب پست فرمانداری نیست زیرا دکتر باقری در تصدی این مسئولیت نیکو عمل کردن ورضایت عمومی راجلب نموده اند.وهمین فرماندار محترم بود که آقای غلامی را به عنوان معاون معرفی کرد ویقینا اقای غلامی پشتوانه محکمی برای فرماندار حواهند بود.هرچند ما خواهان ترقی تمام مسئولین شهرستان در پست های بالاتر هستیم .درضمن عضو ستاد دکتر روحانی از این تاریخ به بعد ازچنین بیانات تفرقه انگیزی خودداری فرمائید

   • نویسنده دیدگاه: فرهنگی
    فروردین ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۰۵

    چرا داری از خودت فلسفه می بافی داری دفاع تمام قد از فرماندار می کنی خدا را چ دیدی شاید فرماندار شد آیا واقعا رضایت عمومی را جلب کردن نبخدا حتما دنبال ی چیزی هستی .در ضمن مطمن که میگی از بیانات تفرقه افکنانه خوداری کنه یکی را مثال بزن از خودت داری ی چیزی در میاری.خدا شفات بده

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     فروردین ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۵

     سلام دوست عزیز از ترکیب وچیدمان کلمات وجملاتت معلومه که خیلی عصبانی هستید.قصد فلسفه بافی نداشته وندارم .دعای ما ترقی تمام مسئولین شهر بود.با عدم ذکر خودم دلیلی برخواهان چیزی نبودن واز نشانه های تفرقه ایجاد اختلاف میان دیگران وجانبداری بیهوده ازیکی از دو طرف است

     • نویسنده دیدگاه: فرهنگی
      فروردین ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۰

      باسلام .اتفاقا حدست اشتباست چرا عصبانی باشم اینکه حق بحق دار رسیده شما را عصبانی کرده اگه موافق این انتصاب بودی شما هم مثل دوستان دیگه کامنت مثبت ثبت میکردی.

 26. نویسنده دیدگاه: دولیسکان
  فروردین ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۳

  چرا‏ ‏ناراحت‏ ‏شدی‏ ‏با‏ ‏اینکه‏ ‏بنده‏ ‏اصولگرا‏ ‏هستم‏ ‏اما‏ ‏انتخاب‏ ‏برادر‏ ‏غلامی‏ ‏را‏ ‏تبریک‏ ‏گفتم‏ ‏چون‏ ‏بومی‏ ‏وبسیار‏ ‏معتدل‏ ‏و‏ ‏دارای‏ ‏سعه‏ ‏صدراست‏ ‏.اگر‏ ‏مثل‏ ‏دیگر‏ ‏انتصاب‏ ‏ها‏ ‏از‏ ‏الشتر‏ ‏می‏ ‏اوردند‏ ‏خوشحال‏ ‏می‏ ‏شدی‏’‏؟‏ ‏ایشان‏ ‏هرگز‏ ‏به‏ ‏نماینده‏ ‏نزدیک‏ ‏نشد‏ ‏واین‏ ‏از‏ ‏مزایایی‏ است‏ ‏که‏ ‏ایشان‏ ‏دارد‏ ‏خدا‏ ‏توفیقش‏ ‏دهاد

  ‏ ‏

 27. نویسنده دیدگاه: محمود رضا کاو ه ای
  فروردین ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۱

  از ریسک کردن در زندگی نهراسید

  اگر شما برنده شوید، شما برنده خواهید بود

  اگر فرصت را از دست دادید ، شما یک راهنمای خوب هستید

  مهم بودن رو فراموش کن !

  تیتر روزنامه ی یکشنبه ، زباله ی روز دوشنبه است سرور عزیز دراین سال جدیدانتصاب بحق وشایسته جنابعالی به معاونت فرمانداری شهرستان نوراباد به تمام همشهریان عزیزوهم فکران اصلاح طلب واصول گرایان واقع بین ومعتدل تبریک وتهنیت عرض کرده واز خداوند منان طلب موفقیت وخدمت به این مردم شریف راخواهانم

 28. نویسنده دیدگاه: نعمت کاظمی
  فروردین ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۹

  انتصاب به حق و شایسته جنابعالی را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند منان سالی سرشار از خیر و برکت را برای شما ارزومندم

 29. نویسنده دیدگاه: اکبر نجفی
  فروردین ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۲

  سلام انتصاب حضرت عالی رابه شماوخانواده محترم وجاممه فرهنگیان شهرستان تبریک میگویم امیدوارم که سال جاری سالی نکو توام با موفقیت روز افزون باشد

 30. نویسنده دیدگاه: ربیع صادقی
  فروردین ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۱

  برا درمکرم جناب آقای غلامی دامت تاییداته

  انتصاب حضرتعالی را بعنوان معاونت فرماندارشهرستان دلفان صمیمانه تبریک می گویم امیدوارم بااستعانت ازذات حق تعالی درخدمت به مردم فهیم دلفان کوشاباشیدوازجناب آقای دکترباقری فرماندارشهرستان دلفان برای این حسن انتخاب شایسته نهایت قدردانی رادارم .

 31. نویسنده دیدگاه: نام شما...122
  فروردین ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۲۳

  انتخاب سردسته …. گران

 32. نویسنده دیدگاه: رستمی
  فروردین ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۴

  روح فیض القدوس ار باز مدد فرماید
  دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد

  با انتصاب شایسته و به حق جنابعالی سالی پر از خیر و برکت در انتظار مردم شریف دلفان است چرا که ( سالی که نکوست از بهارش پیداست )
  موفق و پیروز باشی اقای غلامی …………

 33. نویسنده دیدگاه: رستمی
  فروردین ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۲

  روح فیض القدوس ار باز مدد فرماید
  دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد

  با انتصاب شایسته و بحق جنابعال سالی پر از خیر و برکت در انتظار مردم شریف دلفان است چرا که : سالی که نکوست از بهارش پیداست …….
  موفق و پیروز باشی جناب آقای غلامی ……..

 34. نویسنده دیدگاه: دانش آموز
  فروردین ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۶

  آفای رستمی لطفا بخاطر خود شیرینی . ابیات آسمانی حضرت حافظ را هم اشتباه وبه غلط ننویس (فیض روح القدس ….نه روح فیض القدس !!!)وهم ارزان مفروش !!
  اصلا جالب نیست !!!
  بعدش شما کل سال را در این انتخاب جزیی می دانید !!!
  باز هم جالب نیست !!!
  در پایان شما در ایام انتخابات رای تان با اغیار بود حالا چی شده !!؟

 35. نویسنده دیدگاه: سلام
  فروردین ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۱۹

  خرداد 92 شعار حماسه سیاسی که مد نظر رهبرمعظم انقلاب و خواسته ملت عزیز بود اتفاق افتاد، خود مردم آن حماسه جاوید را صورت بخشیدند نه اینکه صرفا پای صندوق رای رفته وشخص دیگری را بعنوان رئیس جمهور برگزیدند، تحلیل این حماسه بزرگ گفتن یک “نه” محکم به خط ومشی و سیاستگذاری حاکم بر دولت وقت بود بنابرین با رای خود خواستار تغییری کلی در دستگاه اجرایی کشور شدند واین محقق نمی شود مگر مشی حاکم بر تمام سازماهای وادارات تغییر نماید ولذا انتصاب برادر غلامی گامی در جهت تحقق این مهم بشمار می رود برای ایشان وتمام افراد هم خط و هم فکرشان که جز به سر بلندی این مرزو بوم نمی اندیشند آرزوی موفقیت منماییم

 36. نویسنده دیدگاه: علیزاده
  فروردین ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۱

  باسلام وعرض ادب خدمت کلیه همشهریان عزیز وتبریک سال نو به همه عزیزان ،خبر مسرت بخش انتصاب برادر شجاع ومتعهد مان جناب آقای غلامی در سمت معاونت فرمانداری دلفان موجی از شور وشعف وشادی را در دل های اکثر همشهریان عزیز ایجاد کرده است ضمن آرزوی توفیق برای ایشان امیدواریم ایشان در این سمت نیز مانند سایر مسئولیتهای محوله به ایشان در خدمت به شهروندان عزیز ونظام مقدس جمهوری اسلامی موفق وسربلند باشند.

 37. نویسنده دیدگاه: احمدی
  فروردین ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۰۱

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای غلامی عزیز
  انتخاب شایسته جنابعالی را که به حق از نیروهای ارزشی و با سابقه مشخص می باشید را صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون جنابعالی ، فرماندار عزیز و همه نیروهای مردمی و دلسوز شهرستان را از درگاه ایزد منان خواستارم

 38. نویسنده دیدگاه: یک هنرمند
  فروردین ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۰۸

  خدای را سپاسگزارم که :
  “که زمستان طی شد
  نوبت عید رسید
  سردی از دشت برفت
  جای آن را کم کم نور وگرما پر کرد
  سرو هم قامت خود راست نمود
  وجوانه
  سرخود را از خاک ،کم کمک بیرون کرد
  بلبل آواز بداد
  که دگر موسم شور وشادیست”
  به ارجمند توانا جناب آقای غلامی تبریک میگویم وخوشحالم که مردم دلفان به یکی دیگر از خواسته های خود که تغییر است وتغییر است تغییر رسیدند. وبه جناب دکتر باقری فرماندار شهرستان که همراه وهمدلی خوب برایشان رسید .این کمترین جایگاهی است که غلامی عزیز شایستگی آنرا دارد.امید است ایشان ودوستان اندیشمند اصلاح طلب که بیشترین هم وغمشان رشد وترقی شهرستان است همیشه موفق وموید باشند.

 39. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۱

  واقعا تواین شهر بی صاحب بهترازاین اقا نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 40. نویسنده دیدگاه: دلفانی دلسوز
  فروردین ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۵

  هم وطن مسلمان اولا” تیر انداختن در شب تاریک هنر نیست دوما”چرا باید همه چیز را تار وتریک ببینیم ونسبت به هم شهری وهم ولایتی خود بد بین باشیم سوما” در این جایگاه وجایگاه بالاتر ش در ادوار گذشته کسانی بودند که حتی زبان لکی من وتو را مسخره می کردند وچند صباحی دراین شهر آموزش می دیند می رفتند چهار ما” مگر من وتو وامثال من وتو صاحب این شهر نیستیم چرا خودت را کوچک می کنی به خود اجازه بده واجتماعی بار بیا تا خودت را ملامت نکنی انشاله هم شهریان همه خوبند با ا لاخره همه که رئیس نمی شوند ودر آخر برای همه ثابت خواهد شد که ایشان شایستگی تغییر وتحول را دارد من وتو باید ایشان راکمک کنیم ولذا انتظار این است بدون تامل وفکر سخنی بی محتوا بر زبان نیاوریم که بعدا” خود را سرزنش کنیم.

 41. نویسنده دیدگاه: دلفانی خوش فکر
  فروردین ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۲۲

  ما که در این 2ساله دیر گذر هیچ تغییر وتحولی در مدیریت فرمانداری باقری ندیدیم اگر سراغ دارید ما را هم بی نصیب نکنید انشاله تغییرات دولت تدبیر وامید به واسطه انتصاب خوشبینانه جناب آقای غلامی که به اتفاق دوستانش در انتخابات سنگ تمام گذاشتند محق واجرای شود کسانی که حتی از دور دستی برآتش نداشته انتصابشان جفا در حق مردم است

 42. نویسنده دیدگاه: حجت اله
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۵

  اسلام و احترام
  انتصاب شایسته حضرتعالی موجب مباهات قشرفرهنگیان نورآباد است. موید باشید
  حجت اله….گرگان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار