سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48787
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توضیحات واشنگتن درباره تسلیت به روحانی
Print This Post

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره اظهار تعجب خبرنگاری درمورد صدور بیانیه تسلیت از سوی این وزارتخانه به رییس‌جمهور ایران گفت: این بیانیه تنها در جهت اعلام تسلیت انجام گرفته است.

 

توضیحات واشنگتن درباره تسلیت به روحانی

به گزارش سلام دلفان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت خارجه آمریکا ، جف راسکی سخنگوی وزارت خارجه این کشور در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره تسلیت جان کری وزیر امور خارجه این کشور به صورت حضوری و مستقیم به حسین فریدون مشاور رییس جمهور که در لوازن سوئیس به سر می‌برد گفت: یکی از اعضای تیم هسته‌ای ایران که برادر حسن روحانی رییس جمهور این کشور است مادر خود را روز گذشته از دست داده است و تسلیت جان کری دراین باره بوده است.

وی در برابر تعجب خبرنگار ازاین اقدام آن را طبیعی دانست و افزود: بیانیه صادر شده برای ابراز تسلیت تنها در همین راستا بوده است و وزیر امور خارجه کشورمان هفته جاری نیز مذاکرات فشرده خود را ادامه می‌دهد.

وی درباره روند مذاکرات گفت: ما با همتایان و شرکای 1+5 همکاری می‌کنیم و هماهنگ هستیم یکی از موضوعات مورد گفت‌وگو میان جان کری و همتایانش در سفر به لندن گفت وگو درباره گرد هم آمدن وزرای 1+5 در هفته آینده خواهد بود اما هنوز بیانیه یا اظهارنظر رسمی در این باره اعلام نشده است.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار