سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48916
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اقدام روحانی درمسیر بازگشت به تهران
Print This Post

رئیس‌جمهور ضمن بازدید سرزده از پایگاه امداد و نجات هلال احمر، پلیس راه و اورژانس در شهرستان های آرادان و پاکدشت از نهادهای خدمات رسان به مردم در تعطیلات نوروزی قدردانی کرد.

به گزارش سلام دلفان، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور عصر یکشنبه پس از شرکت در مراسم تشییع و ترحیم والده‌شان در شهرستان سرخه و در مسیر بازگشت از سمنان به تهران طور سرزده از پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در شهرستان های آرادان و پاکدشت بازدید و ضمن گفت‌وگو با امدادگران این پایگاه‌ها، از کارکنان هلال احمر، پلیس راه، نیروهای انتظامی و همه بخش‌هایی که بویژه در تعطیلات نوروزی به طور شبانه روزی سرگرم خدمات رسانی به مسافران هستند، تمجید کرد.

روحانی ابتدا از پایگاه امداد و نجات شهرستان آرادان بازدید و با مسافران نوروزی که در محل حضور داشتند صمیمانه گفت‌وگو کرد.

رئیس‌جمهور سپس در تماسی از طریق بی‌سیم، به امدادگران پر تلاش در پایگاه‌های هلال احمر استان خدا قوت گفت و از زحمات آنان تشکر کرد.
وی همچنین با نیروهای پلیس راه و نیروی انتظامی که در مجاورت پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان آرادان انجام وظیفه می‌کردند، گفت‌وگو و از تلاش‌های شبانه روزی آنان برای ایمنی و آرامش مردم و نیز کاهش تلفات رانندگی طی سالهای اخیر تمجید کرد.
رئیس جمهور در همین اثنا با مسافران عبوری که متوجه حضور ایشان شده بودند نیز احوالپرسی و کودکانی را که ابراز علاقه می کردند مورد تفقد قرار داد.

روحانی در ادامه مسیر از پایگاه امداد و نجات هلال احمر و همچنین پایگاه اورژانس در شهرستان پاکدشت بازدید و از نزدیک با امدادگران، نیروهای پلیس راه و مسافران گفتگو کرد.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار