سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48918
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جنایت فجیع نیروهای «ائتلاف» در سوریه+ عکس
Print This Post

هواپیماهای ائتلاف به اصطلاح مبارزه با داعش به بهانه بمباران مقرهای داعش، بیمارستان نوزادان را هدف حملات خود قرار دادند و منجر به کشته شدن شماری از نوزادان در این بیمارستان شدند.

به گزارش سلام دلفان، ائتلاف بین المللی به اصطلاح مبارزه با داعش که به سرکردگی آمریکا عملیات هوایی در عراق و سوریه انجام می‌دهد، در روزهای اخیر یک بیمارستان نوزادان را در شهر “بوکمال” واقع در استان دیرالزور سوریه بمباران کرد.

نیروهای ائتلاف به بهانه اینکه این ساختمان جزو پایگاه‌های داعش است، این جنایت فجیع را انجام دادند که در پی آن شماری از نوزادان به خاک و خون کشیده شدند.

این مکان تنها یک بیمارستان قرنطینه نوزادان بود که تصاویر بمباران آن، خشم بسیاری از مردم را برانگیخت.

فعالان رسانه‌ای مخالف دولت سوریه با بی توجهی به نقش ائتلاف غربی در بمباران‌های ضد مردم سوریه، مدعی شدند که بمباران این بیمارستان توسط ارتش «بشار اسد» انجام گرفته است.

گفتنی است، ائتلاف بین المللی به اصطلاح مبارزه با داعش با طرح ادعای مبارزه با گروه‌های تکفیری ــ تروریستی، کاروان‌های داعش را که ده‌ها و صدها کیلومتر در بیابان‌های مرزی عراق و سوریه حرکت می‌کنند هدف قرار نمی‌دهند و تنها با استفاده از این بهانه، به بمباران زیرساخت‌های کشور سوریه مبادرت می‌ورزد.

955328_504 955327_812

منبع: ابنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار