سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4893
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » مرادیان رفت امیری آمد
Print This Post
انتصاب رئیس جدید دانشگاه پیام نور دلفان
تا لحظاتی دیگر معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام نور دلفان در محل این دانشگاه برگزار می گردد. در این مراسم مهندس امیری به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معرفی خواهد شد، ...

تا لحظاتی دیگر معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام نور دلفان در محل این دانشگاه برگزار می گردد.

در این مراسم مهندس امیری به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معرفی خواهد شد، ایشان  قبل از این عضوهیئت علمی دانشگاه پیام نور شهرستان سلسله بوده است.پیش از این احمدرضا مرادیان از سال 88 ریاست این مرکز را بر عهده داشتند .

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

 

 

 1. نویسنده دیدگاه: امیدوار
  مرداد ۱۲, ۱۳۹۱ در تاریخ ۰۹:۱۸

  خدای بزرگ را شاکریم که دانشگاه پیام نور دلفان از … آزاد شد.

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۱ در تاریخ ۰۱:۳۸

  بسیار متآسفم که نماینده الشتر دارد الشتر های را در نورآباد منصوب می کند
  باید اسم نورآباد را بذاریم الشتر آباد

 3. نویسنده دیدگاه: فرخ
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۲:۵۲

  دور جدید عزل و نصب در شهر ما به نام اصولگرایی ولی به کام فتنه گران با عزل جناب مرادیان رئیس دانشگاه پیام نور رقم خورد و به دیگران هم میرسد به قول یکی از دوستان مرادیان یکی از اصوگرایان قدیمی و شاخص جریان اصولگرایی اصیل در این شهر است ممکن است ایراداتی هم داشته باشد اما مجدانه و دلسوزانه به رشد و اعتلای این دانشگاه بسیار کمک کرد . آنهایی که باعث شکست دلفان در انتخابات شدند و توقع داشتند بهای فروختن نوراباد به الشتر را به آنها بدهند بیشتر از همه ناراحتند اما چه سود . باید منتظر بود و دید که این افراد و عوامل ایجاد این فضای تحقیر نوراباد و نورابادی چگونه در آینده به مردم نوراباد و جوانان باهوش آن جواب خواهند داد .

 4. نویسنده دیدگاه: منصف
  مرداد ۱۸, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۵:۵۲

  فرخ جان -اصولگرای قدیمی شاخص به خاطر برداشتن بار سنگین مسئولیت از روی شانه هایش خوشحال می شود .زیرا فرصت پیدا می کند از گذشته اش استغفار کند .از آن همه عدم حضور در محل کار و آن همه ضربه به آموزش استغفار کند .ضمناً میرود و خود را برای تدریس اول مهر آماده می کند تا بفهمد پست های دنیا زود گذراست.

 5. نویسنده دیدگاه: ع.ن
  مرداد ۱۹, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۸:۵۱

  به نظر بنده انتصاب آقای… از همان اول نیز اشتباهی بیش نبود چون هر پست و مقامی دارای شرایطی برای احراز دارد که آقای مرادیان دارای صلاحیت این مقام را نداشت. ولی شهرستان دلفان با این همه تحصیلکرده آیا لازم است که از شهرستان دیگر فردی را برای این پست انتخاب کنیم . ظاهرا آقای سوری نماینده محترم فراموش کرده اند که نماینده این شهرستان نیز هستند نه فقط نماینده شهرستان سلسله…
  امیدورام به قول خود وفا کند
  انشاالله

 6. نویسنده دیدگاه: فرخ
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۱:۴۰

  منصف عزیز ایشان نیز همین کار را کرده است . ولی اگر منصف هستی اینهمه پیشرفت و توسعه واحد پیام نور دلفان را ( افزایش 200 درصدی رشته ها و ظرفیت دانشجو و ساختمان ها و سایر امکانات ) که مورد اعتراف دوست و دشمن است تایید میکنی و می پذیری مدیریت مدرن نیازی به حضور فیزیکی ندارد .
  دوست عزیز منصف که نمیدانم از کدام بخش کامنت قبلی من نارحت شدی ( بخش اول یا دوم ) عدم حضور جزو حق الناس است و با استغفار حل نمیشود .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار