سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48936
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ساخت سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میر باقری
Print This Post

تهیه‌کننده «سلمان فارسی» گفت:‌ برای ادامه کار و ساخت این سریال منتظر پاسخ مدیرکل امور نمایش سیما هستیم تا کار را ادمه دهیم.

به گزارش سلام دلفان، تهیه‌کننده «سلمان فارسی» گفت:‌ برای ادامه کار و ساخت این سریال منتظر پاسخ مدیرکل امور نمایش سیما هستیم تا کار را ادمه دهیم.

بهروز خوش رزم تهیه‌کننده سریال فاخر«سلمان فارسی» درباره سریال سلمان فارسی گفت: کار تحقیقاتی و پژوهشی این سریال به پایان رسیده است و فیلمنامه این سریال در حال نگارش است.
وی افزود: تا به امروز نگارش 60 درصد این پروژه انجام شده است.

خوش‌رزم اضافه کرد: در حال حاضر طرح را به علی‌اصغر پورمحمدی معاونت سیما و محمدرضا تختشید اداره کل امور نمایشی سازمان صداوسیما ارائه دادیم و منتظر پاسخ مدیران سیما هستیم تا با تصمیم‌گیری آنها و در صورت نیاز ادامه کار را دنبال کنیم.

وی تاکید کرد: فیلمنامه نویس و کارگردان سریال «سلمان فارسی» داود میرباقری هستند و هیچ تغییری در این زمینه ایجاد نمی‌شود.

میرباقری پیش از این در اظهارنظری درباره مجموعه «سلمان فارسی» گفته بود: ساخت «سلمان فارسی» چهار برابر «مختارنامه» گستردگی دارد و کار سختی است. من به زندگی سلمان علاقمندم. او به من کمک کرد و در پاره‌ای اوقات از پرتاب‌ها و سقوط‌هایی نجاتم داد.

در این سریال به زندگی «سلمان فارسی» از بدو تولد تا زمان مرگ و به ویژه مقطع مشرف شدن او به دین اسلام و همراهی وی با پیامبر (ص) توجه می‌شود. شخصیتی که سه دین بزرگ زرتشت، مسیحیت و در کنار آن یهودیت و در پایان اسلام را تحلیل می‌کند و در کنار علی (ع) آرام می‌گیرد.

سریال «سلمان فارسی» قرار است که در 40 قسمت 55 دقیقه‌ای به سفارش معاونت سیما به کارگردانی داود میرباقری تولید ‌شود.

تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار