سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48951
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » آسفالت نامرغوب و هدر رفت هزینه های عمرانی شهرستان دلفان
Print This Post
چه کسی پاسخگوست؟

نوروز است و جاده ها دلفان پذیرای بیشتر حجم خودرو ها، اما به هرجا که پا می گذاری ، چه جاده های برون شهری و چه خیابان های شهر ، پر از چاله چوله اند؛ عید ،زمستان و تابستان هم، فرقی ندارد؛ در همه حال آسفالت ها دهان باز کرده اند و حکایت های مختلفی را برای ما فراهم می آورند.

به گزارش  سلام دلفان، انگار دیروز بود که جاده ها برای پوشیدن لباس نو سر از پا نمی شناختند ،گویی روغنهای سوخته ،دست انداز و چاله چوله ها که زمان زیادی بردامنشان سنگینی می کرد با رسیدن بوی آسفالت نامرغوب به مشامشان خوشحال شدند اما هرگز فکر نمی کردند که این لباس بی اعتمادی کمتر از یک روز هم میهمانشان شود.

نوروز است و جاده ها  دلفان پذیرای بیشتر حجم خودرو ها، اما به هرجا که پا می گذاری ، چه جاده های برون شهری و چه خیابان های شهر ، پر از چاله چوله اند؛ عید ،زمستان و تابستان هم، فرقی ندارد؛ در همه حال آسفالت ها دهان باز کرده اند و حکایت های مختلفی را برای ما فراهم می آورند.

صبح دیروز یکی از خبرنگاران دلفان امروز با صحنه جالبی روبرو می شود، در کیلومتر 13 جاده نورآباد -بابای بزرگ(دو راهی روستای مختار آباد) چند خودرو مشغول لکه گیری جاده هستند، کمی که بیشتر توجه می کند با آسفالتی مواجه می شود که با سردی تمام و دریغ از یک قطره قیر در حال پاشیدن بروی چاله هاست.

(تصاویر محل ماجرا)

جالب اینجاست با این وضعیت حتی یک دستگاه غلتک هم در آن جا حضور ندارد که آسفالت را در جای خود میخ کوب کند.

انگار این داستان تمامی نداشت و صبح امروز هم متاسفانه همین مسئله دوباره تکرار شد و در بخش هایی از شهر آسفالت بی کیفیت در حال پر کردن چند ساعته شکم چاله و چوله ها بود.

(محله آزادگان)

حال باید دید که مسئولین محترم مربوطه با چه توجیهی آسفالتی که برای هر متر مربع اش بیش از 3 میلیون تومان هزینه شده است را به این راحتی به باد فنا می سپارند؟!!

منبع: دلفان امروز

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۶

  خاک بر سر این مسئولین با این کاراشون
  فردا هم می گن ما چکار کردیم

 2. نویسنده دیدگاه: فیض الله....
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۰۵

  باسلام بخدمت مسوولین سایت سلام دلفان
  از شورای محترم شهر.وشهردار آن تقاضامندم چرا پس از گذشت 12سال با مراجعات مکرر وجمع آوری طومارو امضااز اهالی با وجود چندین بار قول شرافتمندانه چرا کوچه های فاز دوم فرهنگیان قسمت جانبازان هنوز آسفالت نشده اند هر سال میگن انشالله بهار ولی متاسفانه خبری نیست که نیست 1

 3. نویسنده دیدگاه: اهالی کوچه نگار 11 میدان سپاه
  تیر ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۵۵

  آقایان محترم شوراهای شهر شهردار جدیدبا همین آسفالت نامرغوب کوچه نگار 11 را هم دریابید تا حالا 20 استهشادیه به شهداری دادیم و 50 بار مراجعه کردیم چرا کوچه نگار 9 و13 رو آسفالت کردید مگر نگار 11 بین این دو تا کوچه قرارر نگرفته چرا آسفالت نمیشود به چه دلیل…….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار