سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49097
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 122 کیلو حشیش در یک اتوبوس مسافربری
Print This Post

فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه هرمزگان گفت: با کنترل و پایش دقیق محورهای مواصلاتی شهرستان، ماموران پاسگاه انتظامی برکه سفلین به یک دستگاه اتوبوس مسافربری مظنون و در بازدید از آن مقدار 122 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف کردند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی دامن افشان در تشریح این خبر گفت: سال جدید در راستای افزایش رفاه حال و رضایتمندی مسافران و مهمانان نوروزی، ماموران انتظامی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در مناطق آلوده و جرم‌خیز شهرستان اجرا کردند.

این مسئول انتظامی اذعان داشت: برقراری نظم و امنیت مطلوب و تحقق احساس آن همواره در سرلوحه کار پلیس قرار دارد و ماموران از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نخواهند کرد.

سرهنگ علی دامن‌افشان افزود: در این طرح پنج نفر از سارقان تحت تعقیب و سابقه‌دار و تعداد 30 نفر از اتباع غیرمجاز شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه ادامه داد: همچنین با کنترل و پایش دقیق محورهای مواصلاتی شهرستان، ماموران پاسگاه انتظامی برکه سفلین به یک دستگاه اتوبوس مسافربری مظنون و در بازدید از آن مقدار 122 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف کردند و یک متهم در این زمینه دستگیر شد.

این مسئول انتظامی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرح های مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرم و ناهنجاری در شهرستان از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم ودستگیری مجرمان و متخلفان اقدام گردد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار