سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49305
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » بیکاری و فقر همچنان جوانان دلفانی را پای چوبه دار می برد
Print This Post
«کشف مواد مخدر»

کشف بیش از پانزده کیلوگرم مرفین از داخل یک دستگاه خودرو پژو/ راننده به نام(م-ی) اهل نورآباد لرستان است

به گزارش سلام دلفان، این روزها وقتی اخبار را دنبال میکنیم هر روز خبری تازه از جوانان دلفانی در رابطه با قاچاق مواد مخدر می شنویم همین چند روز پیش بود که خبر انفجاری مشکوک در یکی از روستاهای دلفان در رسانه ها منتشر شد، انفجاری مرگبارکه منجر به کشته شدن دو جوان دلفانی شده بود و اهالی منطقه علت آن را نشت گاز در محل تولید و ساخت مواد مخدر از جمله شیشه و کراک اعلام کردند و کشف چندین دستگاه اجاق تک شعله و گالن های بیست لیتری سوخته شده و نیز استشمام بوی مواد شیمیایی در محل حادثه توسط آتش نشانان احتمال صحت گفته های اهالی محل را قوت بخشید . اما چند روز نگذشت که امروز پایگاه خبری پلیس خبری تاسف بار دیگری را از منطقه دلفان روی خبرگزاری خود گذاشت که به شرح زیر است:
به گزارش پايگاه خبري پليس،فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران با اعلام اين خبر گفت:ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر ساعت چهار بعدازظهر روز گذشته،حين کنترل محورهاي مواصلاتي شهرستان قدس به شهريار به يک دستگاه خودروي پژوي 405 نقره اي رنگ مشکوک شده و موفق به توقيف خودرو شدند.
سردار”ناصر اصلاني” افزود:در بازرسي از خودروي توقيفي 15 کيلو و 708 گرم مرفين در 15 بسته از داخل آن کشف شد و راننده خودرو به نام”م-ي” 37 ساله اهل نورآباد لرستان پس از دستگيري به همراه اموال مکشوفه و توقيفي جهت سير مراحل قانوني به پليس مبارزه با موادمخدر استان منتقل شد.

 

 1. نویسنده دیدگاه: ﺁﻧﺸﺮﻟﻲ
  فروردین ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۲

  ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻲ ﻣﻘﺪﻣﻪ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ..

 2. نویسنده دیدگاه: سعید
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۵۳

  سلام. لطف کنید با این خبرها آبروی شهرستان دلفان را نبرید. همه جا هست ولی تا این حد رسانه ای نمیشه

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۲

  با سلام. بخاطر همین خبرهاتونه که هر وقت میریم تهران اسم لر یا لک را مس بریم همه از ما فرار میکنند. لطفا خبر ندارید از این جور اخبار اعلام نکنید که فقط چهره شهر را سیاه تر میکنید.

 4. نویسنده دیدگاه: رضايي دلفاني مقيم تهران
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۰

  سلام . بنظر من هم در راستاي جلوگيري از ورود خدشه به حيثيت و ابروي شهر مان از انتشار اين گونه اخبار كه واقعا خجالت اوره !!!! خود داري بشه بهتره . با تشكر

 5. نویسنده دیدگاه: ی دلفانی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۸

  سلام. متاسفم برا این خبر .اگه شما راست میگید.پس چرا وقتی جوان ۱۷ساله نورابادی کتاب نوشت اسمشو نیاوردید. فقط بلدید که این اخبارو بنویسد. چرا از این اقایان اسمی نمیاورید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار