سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4937
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 8000 نفر در دلفان تحت پوشش بهزیستی هستند
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از  فارس، مراد خدایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: 675 خانوار با هشت هزار نفر جمعیت در شهرستان دلفان از خدمات ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از  فارس، مراد خدایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: 675 خانوار با هشت هزار نفر جمعیت در شهرستان دلفان از خدمات بهزیستی بهره‌مند هستند که این افراد ماهیانه 316 میلیون و 500 هزار ریال را تحت عنوان مستمری دریافت می‌کنند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دلفان گفت: 143 فرصت شغلی جدید در یک سال گذشته برای به‌کارگیری و اشتغال معلولان زیر پوشش این نهاد در سطح شهرستان ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه سهمیه تعهدی بهزیستی برای اشتغال‌زائی در سال گذشته 97 شغل بوده، گفت: همچنین این سازمان برای اشتغال‌زائی مددجویان تحت حمایت خود تسهیلات ویژه اشتغال‌زائی را نیز به 40 نفر از مددجویان و معلولین پرداخت کرده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دلفان با اشاره به اینکه 44 دانشجوی معلول نیز تحت پوشش بهزیستی شهرستان هستند، گفت: برای هزینه‌های تحصیلی این افراد سال گذشته 856 میلیون ریال هزینه شده است.

وی در خصوص تأمین مسکن مددجویان اظهار داشت: 200 پرونده دریافت مسکن مهر برای مددجویان تحت پوشش این نهاد در شهرستان تشکیل شده و 150 نفر نیز در سامانه مسکن مهر ثبت نام کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار