سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4940
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » برخی مدیران دولتی فرهنگ تحمل انتقاد وشنیدن حقائق را ندارند
Print This Post
رییس کل دادگستری لرستان گفت: برخی مدیران دولتی فرهنگ تحمل انتقاد وشنیدن حقائق را ندارند. به گزارش سلام دلفان به نقل از  ایسنا منطقه لرستان و به نقل روابط عمومی دادگستری ...

رییس کل دادگستری لرستان گفت: برخی مدیران دولتی فرهنگ تحمل انتقاد وشنیدن حقائق را ندارند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از  ایسنا منطقه لرستان و به نقل روابط عمومی دادگستری استان، جعفر بدری در سخنانی به مناسبت روز خبرنگار بیان کرد: نقش بازدارنده رسانه ها از خودکامگی ها و تضییع حقوق مردم می تواند عاملی برای تحکیم ثبات کشور و دفاع از آزادیهای مشروع شهروندان باشد .

وی با بیان اینکه امروزه در هر جامعه ای فعالیت آزاد رسانه ها یکی از مؤلفه های دموکراسی است،یادآورشد: ایجاد محدودیت برای رسانه ها موجب می شود رسانه های خارجی در جهت دهی به افکار عمومی نقش  بیشتری ایفا کنند،مخصوصاً امروز با گستردگی فعالیت رسانه ای الکترونیکی و شبکه های ماهواره ای هیچ نقطه کوری دردنیا وجود ندارد که دسترسی به اطلاعات و اخبار نسبت به ساکنین آن ها دشوار باشد

رییس شورای قضایی استان ادامه داد: فرهنگ تحمل انتقاد و شنیدن حقائق در بین برخی مدیران دولتی وجود ندارد ، خبرنگاران در واکنش به یک انتقادمورد خشم و محدودیت قرارمی گیرند،خبرنگاران حق دارند و بایستی واقعیتها را آنگونه که هست بیان کنند،اما تعهد به اخلاق حرفه ای،دقت در انعکاس حقایق ، و پرهیز از شایعه سازی و تحریف جزئی از مسؤلیت های آنان است.

رییس کل دادگستری در پایان گفت: امروزه با توجه به هجوم رسانه ها و رقابت آنها برای جذب مخاطبین بیشتر رسالت خبرنگاران و رسانه های داخلی به مراتب  حساس تر از گذشته است و انحراف از اصول اخلاقی فاجعه آفرین خواهد بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار