سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49482
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲۴ نظر
خانه » اخبار برتر » از اهالی رسانه می خواهم که عملکردم را به چالش بکشند/ به جنگ با سستی و رخوت مدیران میروم و هیچگونه توهین و بی احترامی به مردم را بر نمی تابم و با آن مقابله خواهم کرد/ مرهم زخم کهنه و چرکین بیکاری در شهرستان، اقتصاد مقاومتی و بکارگیری ظرفیت های درون زای شهرستان است
Print This Post
معاون جدید فرمانداری دلفان در جلسه معارفه؛

بنده هم اکنون و در حضور شما عزیزان سوگند یاد میکنم که اگر تا زمان انتخابات فرصت خدمت گذاری را داشته باشم، با کمک فرماندار محترم نهایت سعی و تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا به هیچ شخص یا گروه و جناح سیاسی اجازه کوچکترین دخل و تصرف و دست درازی به آرای مردم را ندهم

به گزارش خبرنگار سلام دلفان، در آئین معارفه معاون جدید فرمانداری دلفان جناب آقای خداکرم غلامی ضمن تقدیر و تشکر از استاندار و معاون سیاسی استاندار و بیان مشکلات و برنامه های خود به ایراد سخن پرداخت  که متن کامل سخنان ایشان به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم
((وَ قُل ربِّ اَدخِلنی مُدخَلَ صِدقٍ وَ اَخرِجنی مُخرَجَ صدقٍ وَجْعَل لی مِن لَدونکَ سلطاناً نصیرا))
با سلام و صلوات به روح پرفتوح معمار کبیر انقلاب و شهدای گلگون کفن انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس و با سلام به خدمت مقام معظم رهبری و آرزوی سلامت و طول عمر برای ایشان و سلام به خدمت ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر حسن روحانی و آرزوی موفقیت برای ایشان و اعضای محترم هیات دولت.
وسلام و عرض ادب واحترام به خدمت کلیه مهمانان ومدعوین گرامی وعرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو
جا دارد در ابتدا کمال تشکر خود را از کلیه دوستانی که نسبت به بنده نهایت لطف را داشته اند به عرض برسانم.

در این میان از استاندار محترم جناب آقای مهندس بازوند، معاونت محترم سیاسی امنیتی استاندار جناب آقای شاهرخی، مدیرکل محترم دفتر سیاسی و انتخابات استانداری جناب آقای طولابی ، فرماندار محترم شهرستان دلفان جناب اقای باقری،ریاست ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان جناب اقای خجسته پور و کلیه دوستان همشهری و اعضای محترم ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان دلفان نهایت تقدیر تشکر را به عمل می آورم.

اعتقاد درونی و باور همیشگی بنده حقیر این بوده و هست که خدمت به مردم رحمت و لطف خداوند و مردم است و نه زحمت و مشقت. حال که خداوند توفیق داده است که بعد از سی سال خدمت در عرصه ی علم و دانش و آموزش و پرورش یکبار دیگر و در سنگری دیگر بتوانم برای کشور عزیزمان ایران و انقلاب ارزشمند اسلامی خدمت گذاری کنم امیدوارم در سایه الطاف حضرت بقیه الله العظم ارواحنا له الفدا و یاری و کمک دوستان بتوانم گامی کوچک برای خدمت رسانی به مردم عزیز شهرستان دلفان بردارم و از این آزمون سربلند بیرون بیایم و در فرجام کار از مردم نجیب دلفان نمره قبولی بگیرم.

ضمن تشکر مجدد از کلیه دوستانی که نسبت به حقیر لطف داشته اند باید بگویم که از هم اکنون سنگینی بار مسئولیت را بر شانه های خود احساس میکنم چراکه بنده فرزند کوچک این خطه ی محرومم و شناخت فراوانی نسبت به مشکلات عدیده مردم این دیار دارم و خود سال ها با این مشکلات دست و پنجه نرم کرده‌ام.
شهرستان دلفان با داشتن جمعیتی بالغ بر ۱۶۰ هزار نفر و وجود بیش از ۵۰۰ روستا نیازمند کار و تلاش فراوان است تا شاید اندکی غبار محرومیت از چهره ی مظلوم آن زدوده شود. برای رسیدن به این هدف بزرگ و در این راه صعب بنده و جناب آقای دکتر باقری و همکارانمان در فرمانداری شهرستان دلفان نیازمند همکاری و همفکری تک تک دلسوزان و غم خواران دلفان عزیز هستیم و از طرف خود و به نمایندگی از همکاران از هم اکنون دست یاری به سمت ‌شما ‌دراز ‌‌‌میکنم.
بیاییم جهت تحقق رفع محرومیت از شهرستان زیبای دلفان،فارغ از آرا و افکار سیاسی خویش،اصلاح طلب و اصولگرا در کنار یکدیگر یک تلاش همگانی انجام دهیم.
دوستان عزیز! ما در حالی وارد سال ۹۴ شدیم که سال جدید توسط مقام معظم رهبری، دولت و ملت؛همدلی و همزبانی نامگذاری شد.پرواضح است که چون همیشه باید فرمایشات معظم له را نصب العین قرار داده و زمینه ساز تحقق شعار امسال باشیم و با عملکرد خود، بیش از پیش دولت و ملت را به هم نزدیک و قرین سازیم. همگان شنیدند که مقام معظم رهبری به صراحت هم دولت و هم منتقدان را به سعه ی صدر فراخواندند. ابتدا و پیش از هرکس دیگر خود و در ادامه منتقدان دولت در شهرستان را به گوش دادن مجدد پیام نوروزی و سخنرانی معظم له در شهر مقدس مشهد توصیه میکنم. تا شاید دریابیم که نه نقد ناپذیری دولت و ترش رویی در برابر منتقدان و نه افراط در انتقاد از دولت و پیش داوری در مورد اقدامات و انتصابات دولت اوامری نیستند که مورد تایید مقام معظم رهبری باشند.بنده اکنون به عنوان یک کارگزار کوچک دولت تدبیر و امید خود را مکلف و ملزم به پیروی از سیاست های دولت می دانم. اعتدال تنها شعار دولت جناب اقای دکتر روحانی نیست. بلکه اعتقاد و باور دولت، و راه برون رفت از بسیاری از مسائل و مشکلات کشور اعتدال است. پس باید از هرگونه تندروی و افراطی گری پرهیز کرد و گوش جان سپرد به نصایح و فرامین مقام معظم رهبری.

مقام معظم رهبری در پیام نوروزی امسال باردیگر بر اهمیت مسائل اقتصادی تاکید داشتند.تا جایی که فرمودند” هرکس درعرصه اقتصاد خدمتی انجام دهد،جهاد کرده است.” و یکبار دیگر دیدگاه های هوشمندانه خود را درباره اقتصاد مقاومتی و اقتصاد درون زا مطرح ساختند.
بنده بر این باورم که این دیدگاه کلان در عرصه اقتصاد کشور باید نمودهای کوچک و نسخه های کوچک در سطح شهرستان هم داشته باشد.بکارگیری استعدادها و ظرفیت های اقتصادی شهرستان یک نوع اقتصاد مقاومتی و درون زا برای شهرستان است که هم می تواند کمک شایانی به ایجاد اشتغال برای جوانان عزیز شهرستان دلفان کند و مرهمی باشد برای زخم کهنه و چرکین بیکاری در شهرستان دلفان، و هم می تواند از طرف نمایندگان دولت و شهروندان دلفان کمکی باشد برای تحقق اقتصاد مقاومتی و درون زا در سطح کشور.

گره گشایی از مشکل بیکاری لزوما از طریق احداث صنایع بزرگ و کارگاه ها و کارخانجات صنعتی انجام نخواهد شد. صنعت گردشگری و صنایع دستی امروزه در دنیا یکی از پر رونق ترین و پر درامد ترین صنایع دنیاست بطوری که کشور ترکیه سالانه به اندازه ارزش صادرات نفت کشورمان از صنعت گردشگری درآمد کسب‌می‌کند.
وجود پتانسیل های گردشگری و جاذبه های طبیعی و صنایع دستی فراوان شهرستان دلفان عرصه ایست که سالهاست مغفول مانده.گذشته از زیبایی های بی نظیر تفرجگاه های بکر،دلفان مهد صنایع دستی بساری است.صنایع دستی که ریشه در تاریخ و فرهنگ دلفان دارد.به هرحال تشویق و تحریک این صنعت درآمدزا توسط دولت می تواند گامی مهم و اساسی جهت محرومیت زدایی از شهرستان باشد. بنده به عنوان یک عضو کوچک دولت در شهرستان دلفان و در راستای وظایف و اختیارات قانونی خویش نهایت سعی و تلاش خود را برای رونق بخشی به این بخش از اقتصاد خواهم کرد و از طرف خود و به نمایندگی از فرماندار محترم اعلام میکنم دست تمام فعالان اقتصادی را برای حضور در عرصه ی اقتصادی شهرستان بخصوص صنعت گردشگری و صنایع دستی را به گرمی خواهم فشرد و نهایت تلاش را در جهت مرتفع ساختن مشکلاتشان بکار خواهم گرفت.

برای رفع بسیاری از مشکلات شهرستان به تمام رسانه های شهرستان،چه پایگاه های خبری چه نشریات مکتوب و چه گروه های موجود در شبکه های اجتماعی چشم امید فراوانی دارم. رسانه یکی از ارکان دموکراسی است و نقد سازنده یکی از ستون های هر رسانه. با زبان ساده و بدور از تعارفات مرسوم از تک تک رسانه ها میخواهم که ما را نقد کنند.عملکرد بنده را به چالش بکشند و هرجا که به رسانه ها پاسخگو نبودم مردم را با خبر سازند. نه تنها بنده بلکه هرکجا مدیری یا دستگاهی به رسانه ها بعنوان نماینده افکار عمومی پاسخگو نبودند و یا رفتار و برخورد مناسبی با مردم نداشتند بنده و آقای فرماندار را مقصر بدانند. بنده به پشتوانه خداوند متعال و دوستانی چون دوستان حاضر در مجموعه ی استانداری و فرماندار محترم و همکاری رسانه ها به جنگ با سستی و رخوت مدیران میروم. هیچگونه توهین و بی احترامی به مردم را بر نمی تابم و با آن مقابله خواهم کرد. به هرحال حقوق شهروندی یکی از شعارهای اساسی دولت تدبیر و امید است که بنده برای پاسداری از حقوق مردم و تحقق این شعار دولت از هیچ تلاشی فروگذارنخواهم کرد.

و اما امسال سال انتخابات است و چه زیبا و چه بجا مقام معظم رهبری در سال ۹۲ به این نکته اشاره فرمودند که “رای مردم حق الناس است” و این بیان گهربار نیز چون کلام نورانی امام مبنی بر میزان بودن رای مردم، جاودانه شد و چراغ راهی شد برای دولت های مختلف در برگزاری انتخابات. این کلام رهبری اهمیت برگزاری انتخابات در یک فضای سالم و روشن و بدور از ابهام و همچنین حفاظت و حراست از ارای مردم را نشان می دهد.گرایش سیاسی بنده بر کسی پوشیده نیست و صد البته داشتن تفکر سیاسی لازمه ی فعالیت سیاسی برای سیاسیون است اما بنده هم اکنون و در حضور شما عزیزان سوگند یاد میکنم که اگر تا زمان انتخابات فرصت خدمت گذاری را داشته باشم، با کمک دکتر باقری فرماندار محترم نهایت سعی و تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا به هیچ شخص یا گروه و جناح سیاسی اجازه کوچکترین دخل و تصرف و دست درازی به ارای مردم را ندهم و سعی بر ان باشد که تنها میزان و معیار انتخاب وکیل مردم در بهارستان،رای مردم باشد.
در پایان مجددا برخود لازم می دانم که از حضور تک تک شما سروران عزیز نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورم.

 1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۳

  با سلام
  لطف کنید این سخنان را برای روز مبادا در آرشیوتان نگهداری کنید :
  سوگند به خدای کعبه ای جماعت « يَقُولُونَ بِأَفْوَاهِهِم مَّا لَيْسَ فِي قُلُوبِهِمْ وَاللّهُ أَعْلَمُ بِمَا يَكْتُمُونَ ».

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۶

  با سلام خدمت دوستان اصلاح طلب، چند وقت پیش نقدهایی بر انتصابات اخیر شما وارد کردم که جواب درخوری دریافت نکردم.آیا معتقد به پاسخگویی به شهروندان و افکار عمومی نیستید؟ شماها که خیلی دم از روشنفکری و فضای باز سیاسی و چه وچه می زنید لطفا پاسخ دهید،اگرهم جوابی ندارید راحت و صادقانه بگویید جوابی نداریم و فقط غوغامی کنیم. محض اطلاعتان،مجددا انتقاداتم را می آورم:

  نقدی جدی بر انتصابات اصلاح طلبان شهرستان دلفان

  ۱- آیا می دانید در اداره آموزش و پرورش چند نفر از اقوام و خویشان آقای احمد کاظمی(رییس اداره) دارای سمت هستند؟
  ۲- آیا انتصاب اخیر(آقای مهرداد اسکندری) هم از این دست بوده است؟ و آیا سمت معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش بر قامت چهره قرآنی(جناب آقای ترکی عزیز که قبل از ایشان سرپرست بود) برازنده تر نبود؟(ضمن احترام به آقای اسکندری،بهتر بود که از ایشان در جای دیگری استفاده میشد،معاونت پرورشی را نباید سیاسی کرد،نتیجه این کار خوب نخواهد بود).
  ۳-آیا انتصابهای برادران اصلاح طلب هم مثل قبلی ها نیست؟ منصفانه بنگرید تفاوتی وجود ندارد و کلیت عملکردها یکسان است،هردو طیف حاکم در شهرمان فامیل بازی و باندبازی می کنند.
  ۴- آیا اگر اصلاح طلبان شایسته سالاری می کردند نیروهای کارآمد تری را انتخاب نمی کردند؟
  ۵-آیا در بین اصلاح طلبان نیروهای جوان و باسواد وشایسته ای که توانایی سکانداری ادارات را داشته باشند وجود ندارد که از بازنشسته ها و یا کسانی که در شرف بازنشستگی هستند استفاده می شود؟افرادی چون آقایان: احمد کاظمی،خداکرم غلامی،… آیا اصلاح طلبان به جوانگرایی اعتقادی ندارند؟
  ۶-آیا صرف ریاست ستاد آقای روحانی بودن به معنای شایسته بودن برای احراز پست هاست؟
  ۷- آیا در کامنتهایی که در تعریف و تمجید آقایان نوشته شده است،با دلیل و برهان و به صورت علمی دفاع شده و یا اینکه به صورت کاملا احساسی عمل شده است؟
  ۸- استفاده از نیروهای بومی،امری درست و پسندیده است، اما آیا همین کافی است؟ تجربه های قبلی چیز دیگری می گوید،باید ملاک های دیگری هم باشد.

  • نویسنده دیدگاه: یک همشهری
   فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۳

   در سایت نسیم دلفان توسط یکی از همشهریان به طور مفصل پاسخ داده شده است

 3. نویسنده دیدگاه: معلم اصلاح طلب
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۱

  سلام دوست عزیز به نظر جنابعالی برای انتخاب یا انتصاب یک مدیر در هر سیستمی چه شرایطی لازم است؟چیزی که اینجانب از کامنت شما استنباط کردم شرط اساسی یک مسئول ویا مسئولین انتخابی جنابعالی اولا نباید از یک قوم خاصی ویافک و فامیل یکدیگر باشند ثانیا نیروی انتخابی باید جوان باشد ثالثا باسواد وکارآمد وup date باشد وباز نشسته ویا در شرف بازنشتگی
  نباشد خامسا جریانهای سیاسی ومسئولیتهای انتخاباتی شرط اساسی برای انتصاب نباشد سادسا بومی بودن نباید معیار اصلی باشد . نظرات شما در رابطه با شرایط مدیربیشتر جنبه سلبی دارد تاایجابی در حالیکه در انتخاب مدیر بیشتر باید جنبه ایجابی که مجموع آن عوامل وشرایط انتخاب بصورت علت تامه باشد در نظر گرفته شود.انتصابات مسئولین از یک قوم وبازنشسته وفعالان انتخاباتی وبومی بودن فی نفسه خلاف قانون وشرع واخلاق نیست .انتخاب آقایان کاظمی در سمت های مختلف آموزش وپرورش در زمان آقای علی جهانیان صورت گرفته وآقای احمد کاظمی نقشی در انتخاب آن افراد نداشته وحضور آقای مهرداد اسکندری با توجه به سابقه مدیریت موفق در دوران اصلاحات وخالی نبودن پست خالی دیگربا توجه به تخصص نامبرده ناچارا در این معاونت منصوب شد هر جند در این مسئولیت آقای اسکندری برنامه هایی برای ارتقا این معاونت به جایگاه خودش دارند.حتی در این انتخاب آقای کاظی باعلم به این شائبه انتساب قومی باتوجه به مدیریت وتوانمندی آقای اسکندری فقط ایشان را ازفامیل خود به اداره جهت این معاونت آوردند. در ضمن استفاده از آقای غلامی دراین مسئولیت باتوجه به مدیریت موفق ایشان درادوار گذشته وup date بودن و کارآمدی و برنامه های که در جلسه معارفه ارائه دادن وپایبندی به آن برنامه هابیانگر مدیریت جدیددر اداره شهرمان در جهت ارتقاوتوجه به جوانان متخصص واستفاده بهینه از این عزیزان خواهیم بود

  • نویسنده دیدگاه: مربی پرورشی
   فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۰۰

   احتمالاً از برنامه های ایشان جهت ارتقای این معاونت موارد زیر نیز باشد :
   1 – گذاشتن یا نگذاشتن ریش پروفسوری توسط مدیران با توجه به شرایط و مقتضیات زمان ( رجوع شود به عکس های گرفته شده در مراسم 13 آبان سال 92 محوطه دبیرستان معراج توسط خبرنگار همین سایت ).
   2 – استفاده از شنل و پالتو جهت ارتقای تیپ شخصیتی .
   3 – استفاده از شال و کلاه ملایری همزمان با پوشیدن پالتو .
   4 – استفاده از کراوات جهت تکمیل پروسه ریش پروفسوری .
   5 – وابستگی سببی یا نسبی مربیان و معاونین پرورشی به خوانین .

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۱

    هیچکدام از موارد مطروحه فوق مخالفت ومنافاتی با شرع مقدس ندارد لطفا دایره دین خدارا که برای هدایت هشت میلیارد نفردر نظر گرفته شده محدود نکنید با تفسیر شما ازتدین چتر دین شما فقط دو سه نفربیشتر را پوشش نمیدهد یادت باشددین اسلام جهانی وپیامبرش رحمتی است برای همه عالمیان صالح وطالع متاع خویش نمودند تا چه قبول افتد وچه درنظراید

    • نویسنده دیدگاه: مربی پرورشی
     فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۱

     مگه از شرع مقدس و دین خدا سخن به میان آوردیم که اینقدر سراسیمه شدی ؟! یا اینکه سخن از تفسیرتدین و چتر دین و پیامبر به میان آمد که صالح و طالح مشخص شود ؟!منظور ما هم تأیید سخن شما بود به این دلیل که در گفتمان دولتی ها افرادی از این ریش استفاده می کنند که ادعای داشتن تحصیلات بالا و تخصص در حیطه مدیریتی دارند .

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۳

  همشهری محترم هم خواندهاش را به رخ کشیده

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۴

  دوست عزیزی که براصلاح طلبان نقد داشت ; ۱) اولا اقای,کاظمی, منتخب اصلاح طلبان نبوده ….سوری اصولگرا بوده وهر چهار نفر اقوام کاظمی دراداره منتصب,سوریند خودشان هم به این انتصاب از سوی سوری مفتخرند 2)انتخاب,اسکندری با لابی گری اصلاح طلبان بوده ربطی به کاظمیها ندارد ضمن احترام به ترکی عزیز ایشان صرف نظرازدیدگاه سیاسی از نظرکاری جز توانمندترین نیروهای فرهنگی است وبسیار قویتر از ترکی است ۳)متاسفانه نیروهای اصولگرا در نهادهای,گزینشی اجازه پست گرفتن به اصلاح طلبان اصلی,را نداده اند اصلا انتصابی نداشته اند 4 ۴ )به نظرمن هیچ اصلاح طلبی پست نگرفته ۶) به نظرم ریس ستاد انتخابات کاندیدای, پیروز بودن,شرط, لازم واز بدیهات است اما شرط,کافی نیست به نظرم. دولت تدبیر وامید فقط,از رای, اصلا حات استفاده کردودر امور اجرایی ازنیروهای,شاخص,اصلاحات اصلا استفاده نکرده البته نه اینکه نخواهد بلکه اجازه نمی دهند

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   فروردین ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۳۹

   این حرف واقعا خنده داره که شما آقای احمد کاظمی رو منتسب به اصلاح طلبان ندونید.خنده دارتر اینکه انتخاب آقای اسکندری رو مربوط به کاظمی ها ندونید.(چطوره که کاظمی ها رو اصلاح طلبا نذاشتن ، ولی همین کاظمی ها میان با لابی اصلاح طلبا اسکندری رو معاون میکنن؟)باز هم مضحکه که: از هر بچه ای بپرسی میدونه که الان چپی ها (یا به قول خودشون اصلاح طلبا) بر ادارات شهر مسلطن،ولی شما میگید چپی ها پست نگرفتن،در ضمن رییس ستادانتخابات بودن هیچم شرط لازم برای مدیریت نیست و اصلا شرط نیست. قابل توجه آقای سوری هم اینکه: نماینده جان! شما بالاخره اصولگرایی یا اصلاح طلب؟ توی مجلس که موضع اصولگرایی داری، اما توی حوزه انتخابیه دلفان همش چپی ها رییس میشن وشمام هیچ موضعی نمیگیری؟شما باید به افکار عمومی جواب بدی: این عزل و نصبا کار شماست یا اینکه ….؟!!!

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۶

    اقای سوری خودشون هم بازیچه هستند
    حتما پای کسای دیگه در میون هست و …….. ایشان را میرساند

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    فروردین ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۲۱

    اینکه مطالب گفته شده بالا را خنده دار می دانی دو علت میتواند داشته باشد یا از امور سیاسی شهرستان اطلاع نداری یا خویش را به تجاهل میزنی وگرنه هرکسی میداندکاظمی وهر چهار فامیلش بجز اسکندری را سوری گمارده همه مدیریتهای بکار گرفته شده نیز,با چراغ سبز همو منصوب شده اند اصلاحات فقط انها رابر اختلاس گران ترجیح میدهد

  • نویسنده دیدگاه: سید حسین
   فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۱

   چه افتخاری نصیبشان شده
   کی بهشون اجازه انتصاب نمیده؟
   چرا نمیگید خراب کاری کردن
   همونهایی که فرهنگ و اعتقادات این مملکت رو لگد مال کردن
   (به قول خودشان اصلاح کردن)

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...علی می گوید
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۴

  انتقاد به اصلاح طلبان کاملا درست است 1- سوگند خوردن معاون فرمانداری اولا پست مهمی نیست ثانیا در انتخابات همه کاره فرماندار است رابعا تاشورای نگهبان است اجازه نخواهد داد خلافی صورت گیرد در مورد جهانی ریاست اداره امو زش و… ایشان عامل اصلی در کلیه مشکلات اداره بوداودلفان را به غیر بومیها فروخت ولی خودش غرق در بی عدالتی وپست پرسی نمود وبا ذلت رفت واین هم اشکال اصولگرا توسط نماینده شهرداری چی معاون شهرداری مستقیما به ایثارگران توهین می کند کسی چیزی نمی گوید بقیه ادارات هم ….هستند ولی در اینده هویت همه بیشتر مشخص می شود وعده ای حزب الهی کار را درست می کنند به یاری خداوند

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۴

   ظاهرا دیواری کوتاهتر ازدیوار اصلاح طلبی گیرنیاورده اید چون جرات نقد اصحاب قدرت را ندارید این مادر مردها را به گناه ناکرده مجازات میکنید من اصلاح طلبی سراغ ندارم.بر مسند قدرت باشد( بجز اقای غلامی که از اعتدالیون است ومعاون است نه مسول بقیه مسولین شهرستان منصوبین نماینده سوپر اصولگرا هستند شاید به دلیل حضوردر مراسم معارفه بایستی محکوم. ومحروم شوند

 7. نویسنده دیدگاه: پاسخ به معلم اصلاح طلب
  فروردین ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۲۱

  – انتصاب بر اساس باند و فامیل و … کار غلطی است ونیاز به توجیه ندارد.
  – انتخاب آقایان کاظمی توسط آقای علی جهانیان به چه دلیل صورت گرفت؟ آیا آقای احمد کاظمی از این انتصابها خرسند است؟و اگر نیست چرا آنها را بر نمیدارد؟
  – انتصاب آقای اسکندری راباتوجه به تجربه موفق وی، از روی ناچاری وخالی نبودن پست دانسته اید؟ این استدلال واقعا مضحک است.چون باید بگویید: آیا اساسا آقای اسکندری به وجود معاونت پرورشی اعتقادی دارد؟و اگر اعتقاد دارند برنامه هیشان برای پویا کردن این معاونت در شهرستان چیست؟ حلقه مشورتی ایشان برای کارهای وزین پرورشی چه کسانی هستند؟آیا در زمینه پرورشی مانند امور قرآنی ودینی وهنری ،دارای تخصصی هست؟ آیا تجربه ای موفق (هرچند کوچک)در این زمینه ها دارد؟ پرورشی را که نباید سیاسی کرد.این کار اصلاح طلبان نشان داد که در اتصابشان به تخصص فرد اهمیت ندادهند.
  – درمورد تعریف و تمجیدهایتان از آقای خداکرم غلامی هم لطفا با ذکر مصادیق و بدون کلی گویی،بفرمایید که ایشان چه کارهای شاخصی در زمان معاونتشان در آموزش وپرورش انجام دادند؟

  • نویسنده دیدگاه: موافق اسکندری
   فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۸

   با سلام و سپاس از نقد اخلاقی شماکه جایگاه دوست باسواد و شجاع ارزشیم را مورد کنکاش قرار داده اید . به اسحضار مبارک می رسانم .
   :-) آقای اسکندری را با توجه به تعلق به خانواده معزز شهدا و جانبازان و همچنین حضور در جبهه فردی ارزشی میدانم.
   :-) صوت زیبای قرآن ایشان و تسلط وی در روان خوانی کلام وی الهی را می ستایم.
   :-) وبلاگ اخلاقی و تربیتی لوح ایشان دغدغه های تربیتی یک معلم آگاه را مشخص می کند.
   :-) آراستگی ایشان به هنرهای متعدد و همچنین آراستگی دائمی ظاهری ایشان را یکی دیگر از محسنات وی می دانم.
   :-) مقبولیت ایشان را دربین فرهنگیان می ستایم.
   :-) برنامه ریزی و خلاقیت کاری وی در طول خدمتش محرز است.
   :-) تاکید وی در کلاسهای ضمن خدمت بر روی پرورش دانش آموزان موید دغدغه های ایشان است.
   :-) صبر کنیم تا نتایج کار وی را ببینیم.
   ممنونم از همه
   :-)

 8. نویسنده دیدگاه: ح . ش
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۴۸

  سلام خوانندگان عزیز 8سال گذشته پرورشی ما چه توفیقی داشت ؟ آیا معاون قبلی جز اینکه متخصصین رشته خودراکنار میگذاشت و…. خوررابه این حوزه اورد که بدون تجربه وکارایی بودن چکار کرد؟ همیشه در دفتر ومحل کارش نبود ودنبال ……؟ ونیروهای غیربومی رابر ما ترجیح میداد!!وموارد دیگر که جای گفتنش نیست . اجاز ه بفرمایید اقای اسکندری 8 ماه کار کندبعد انتقادراشروع کنید ولی انتقاد منصفانه ؟ مگر مدیر یت مادرزادی است ؟ اقا اکتسابی است .در ضمن برادر در مورد سوابق ایشان در حوزه پرورشی :درزمانی که معاونت پرورشی دردهه قبل حذف شد وبه مقاطع واگذارشد خودم شاهدم معاون پرورشی فعلی کار تقسیم نیروها در حوزه پرورشی ابتدایی – تقسیم ساعات موظف واضافه کار -صدور ابلاغ داوران قرانی وبرگزاری مسابقات قرانی وفرهنگی وهنری مقطع مربوطه را بدر ستی انجام میداد آیا این سابقه نیست ؟وما همه نیروهای باسابقه واصلی پرورشی به ایشان کمک میکنیم تا انشالله موفق شوند .

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۳

  آقا غلامی لطفا اطلاعات خود را درباره ی شهرستان اندکی بالا ببرید شهرستان ما 146 هزار نفر جمعیت دارد ن 160 هزار نفر اگر درباره چیزی اطلاع ندارید سوال کنید پسندیده نیست که معاون فرماندار شهرستان که بومی هم هست نداند شهرستان چقد جمعیت دارد.البته احتمالا منبع این اطلاعات ناقص شما فرماندار است که ایشان هم اطلاعاتشان بهتر از شما نیست.

 10. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۲

  نه دوست عزیز اطلاعات شما ما به روزنیست 136هزارنفر مربوط به سال1390 می باشد ضمنا نقطه ضعف بهتری گیرنیاوردی؟

 11. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۳

  به نام حضرت دوست
  برادر عزیزم جناب اقای غلامی
  انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی را به سمت معاونت فرمانداری دلفان که نشان از توانمندی شما در عرصه مدیریت می باشد،
  صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم با عنایت خداوند منان و لطف و عنایات اهل بیت (ع) در این مسئولیت جدید موفق و پیروز باشید .و با همفکری و همدلی و صمیمیت هرچه تمام با دوست عزیزمان دکتر باقری فرماندار عزیز شهر مان دین خود را به مردم محروم أن دیار أدا فرمایید
  به امید سربلندی همه زحمت کشان نظام جمهوری اسلامی. خیلی خیلی خوشحال شدم ان شاالله که سرافراز و موفق بوده و شاهد پیشرفت شهرستان دلفان در همه زمینه ها باشیم دست حق یارتان .

 12. نویسنده دیدگاه: Ala
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۸

  خدا عاقبت همه رو به خیر کنه از کجا اومدیم به کجا داریم میریم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار