سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49612
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » زلاتان: تماشاگران ایرانی فوق العاده بودند
Print This Post

کاپیتان تیم ملی سوئد با تمجید از تماشاگران ایرانی آنها را فوق العاده توصیف کرد. او همچنین پیروزی برابر ایران را مهم ارزیابی کرد.

به گزارش سلام دلفان، سوئد و ایران شب گذشته در دیداری دوستانه برابر هم به میدان رفتند که در این دیدار سوئد موفق شد با نتیجه 3 بر یک برابر ایران به برتری برسد. در این دیدار تعداد تماشاگران ایرانی از تماشاگران سوئدی بیشتر بود و هواداران تیم ملی ایران در ورزشگاه فرندز آره‌نا با شور و شوق زیادی ملی‌پوشان را تشویق کردند.

زلاتان ابراهیموویچ کاپیتان سوئد که در یک نیمه بازی خود موفق شد با یک گل و یک پاس گل ارزش های خودش را نشان دهد پس از پایان مسابقه گفت: کسب پیروزی برابر ایران بسیار خوب بود چرا که باعث خواهد شد ذهنیت پیروزی به بازیکنان سوئدی برگردد. خوشحالم توانستیم این بازی را ببریم چرا که حداقل به بهبود جایگاه ما در رده‌بندی فیفا کمک خواهد کرد.

زلاتان که از حضور تعداد زیادی از هواداران ایرانی در ورزشگاه شگفت‌زده شده بود گفت: فضای واقعا عجیبی در ورزشگاه بود. انگار ایران در این دیدار میزبان بود. خیلی جالب بود که آنها این تعداد تماشاگر در ورزشگاه داشتند. هواداران ایرانی فضای خوبی در این دیدار به وجود آورند. آنها به ورزشگاه امدند تا شور و شوق خود را با ما تقسیم کنند و این خیلی برای من جالب بود.آنها فوق العاده بودند.

زلاتان درباره حضور نداشتن زنان ایرانی در ورزشگاه‌های ایران گفت: خیلی فوتبال ایران را دنبال نمی کنم و نمی دانم دقیقا چه اتفاقاتی آنجا میفتد ولی به نظر من فوتبال برای همه است و همه حق دارند از دیدن فوتبال لذت ببرند. فوتبال یک مذهبی است که همه باید به آن دسترسی داشته باشند. اینکه شما زن باشی یا مرد یا از کدام منطقه و کشور باشی اهمیتی ندارد و همه باید به فوتبال دسترسی داشته باشند.

مهاجم سوئدی که بهترین گلزن تاریخ کشورش است ادامه داد: در صحنه گل همکاری خوبی با ارکین داشتم و او پاس خوبی برای من فراهم کرد. البته شاید حق داشته باشید که ناراحت باشید ولی من توپ را گل کردم. باید از هامرین سرمربی تیم نیز تمجید کنم. فکر می کنم ما هر وقت با دو مهاجم بازی کردیم بهتر بودیم. در این دیدار نیز فرصت‌های گل زیادی داشتیم. دوست دارم همیشه سوئد با دو مهاجم بازی کند چرا که فرصت‌های زیادی خلق می‌کنیم. حضور دو مهاجم در خط حمله به سود ماست و قدرت هجومی ما را زیاد می کند/ ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار