سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49759
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قتل دختر یاسوجی و برگزاری مختلط کلاس تنظیم خانواده!
Print This Post

مطرح شدن تز دانشگاه منهای روحانیت، تجمع دانشجویان دختر دانشگاه یاسوج در اعتراض به بی اخلاقی برخی از مسئولان دانشگاه، برگزاری مختلط کلاس تنظیم خانواده و امتحانی که جان دانشجوی رشته عمران را گرفت، از مهم‌ترین خبرهای دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته بودند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج؛ مهمترین اخبار و رویدادهای دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد در ترم گذشته را در زیر می خوانیم:

بخش فرهنگي دانشگاه ياسوج در خوابي عميق فرو رفته است

شاهرخ قباديان، دبير انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه ياسوج در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» در ياسوج با انتقاد از وضعيت فرهنگي دانشگاه ياسوج گفت: وضعيت فرهنگي دانشگاه ياسوج به گونه‌اي است كه اگر كسي از بيرون به اين فضا نگاه كند اين بخش را در خوابي عميق مي‌یابد.

دانشجويان علوم پزشكي ياسوج تحصن كردند

به گزارش خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» از ياسوج،‌ ۲۰۰ نفر از دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي ياسوج روز گذشته در اعتراض به برخي از مشكلات صنفي خود در محوطه اين دانشگاه تحصن كردند.

عضو انجمن اسلامی دانشگاه آزاد یاسوج: باید تز «دانشگاه منهای روحانیت» در دانشگاه ها کلید زده شود

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، روز گذشته در مراسم تودیع و معارفه معاون هماهنگی دانشگاه های آزاد کهگیلویه و بویراحمد که در دانشگاه آزاد یاسوج برگزار شد، عضو انجمن اسلامی این دانشگاه، در توهینی آشکار به روحانیت و نهاد رهبری در دانشگاه ها، تز کهنه شوالیه های ناتوی فرهنگی مبنی بر مخالفت با حضور نهاد رهبری در دانشگاه ها را زنده کرد و گفت: تز دکتر مصدق اقتصاد منهای نفت بود و ما معتقدیم تز دانشگاه نیز می بایست تز دانشگاه منهای روحانیت باشد.

فعال فتنه ۸۸ عضو شوراي فرهنگي دانشگاه ياسوج شد

به گزارش خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» از ياسوج، در نخستين جلسه شوراي فرهنگي دانشگاه ياسوج در سال تحصيلي جديد ، يكي از فعالين فتنه ۸۸ كه سابقه دستگيري در سال ۸۸ را در پرونده خود دارد، به عضويت اين شورا در آمد تا در مصوبات فرهنگي دانشگاه ياسوج نقش داشته باشد.

مسئولان دانشگاه آزاد یاسوج پاسخگوي توهين به روحانيت باشند/ بسيج در زمان مناسب پاسخ مي‌دهد

امين كشاورز، مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد ياسوج در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» در ياسوج،‌ با اشاره به توهين چند روز پيش عضو انجمن اسلامي دانشگاه آزاد ياسوج در يك مراسم رسمي و عمومي به روحانيت و سكوت معني‌دار مسئولان دانشگاهي، خواستار پاسخگويي آن‌ها و مديريت اتفاقات اخير شد و گفت: بسيج دانشجويي اهل تساهل و تسامح براي ارزش‌هاي دين و انقلاب نيست و در هر اتفاق مهمي كه احساس مسئوليت كنيم، وارد شده و موضع گيري مي‌كنيم.

تز «دانشگاه منهای روحانیت» توطئه آمریکایی- صهیونیستی است/ سکوت مسئولان استان در قبال توهین به روحانیت قابل تامل است

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به اتفاقات اخیر دانشگاه های استان بخصوص توهین به روحانیت در دانشگاه آزاد یاسوج، بیانیه‌ای صادر کرد و آن توطئه آمریکایی- صهیونیستی دانست.

نامگذاري كتابخانه دانشگاه یاسوج بدون مجوز شوراي فرهنگي صورت گرفت/ برنامه‌اي براي تغيير نام كتابخانه نداریم!

به گزارش خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» از ياسوج، يوسف نيكروز معاون فرهنگي دانشگاه ياسوج تصريح كرد: نامگذاري كتابخانه مركزي دانشگاه در شوراي فرهنگي دانشگاه مطرح نشد و اميدواريم به هر صورت اصلاح شود.

جمع‌آوري امضا توسط نيروهاي حراست دانشگاه ياسوج در حمايت از سرپرست غير قانوني دانشگاه

به گزارش خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» از ياسوج، نيروهاي حراست دانشگاه ياسوج در اقدامي غير مرسوم اقدام به جمع‌آوري امضا براي حمايت از سرپرست غيرقانوني اين دانشگاه كردند.

تخريب معاون فرهنگي دانشگاه ياسوج به جرم شفاف سازي

به گزارش خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» از ياسوج،‌ هفته پيش معاون فرهنگي دانشگاه ياسوج در يك نشست خبري ضمن تشريح فعاليت‌هاي فرهنگي اين دانشگاه و برنامه‌هاي پيش روي،‌ از يك اقدام غير قانوني در حوزه فرهنگي اين دانشگاه پرده برداشت که از سوي برخي رسانه‌هاي حامي سرپرست اين دانشگاه، به جرم شفاف سازي در خصوص يك اقدام غير قانوني در دانشگاه مورد تخريب قرار گرفت.

نمايندگان مجلس از دخالت بي‌جا در عزل و نصب‌هاي دانشگاه ياسوج پرهيز كنند

محمد عبدالحسيني در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» در ياسوج،‌ با اشاره به سياسي شدن فضاي دانشگاه ياسوج طي مدت اخير از دخالت بي‌‌جاي يكي از نمايندگان مجلس استان در عزل و نصب‌ها و امور دانشگاه اظهار تاسف كرد.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج محكوم كرد: توهين به مردم، دانشجويان،‌ نمايندگان و روساي جمهور در يك برنامه ۲ ساعته

به گزارش خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» از ياسوج، بسيج دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي ياسوج با صدور بيانيه‌اي توهين به مردم، دانشجويان،‌ روساي جمهور، نمايندگان مجلس و ياران انقلاب توسط قائم مقام اعتماد ملي در يك برنامه دو ساعته در اين دانشگاه را محكوم كرد و خواهان پي‌گيري مسئولان امر براي جلوگيري از تكرار اين اتفاقات در دانشگاه‌هاي ديگر و در دانشگاه علوم پزشكي ياسوج شد.

امیدی به رشد فرهنگی دانشگاه یاسوج نیست / از دفتر نهاد رهبری در دانشگاه گله داریم

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، محمد عبدالحسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ادغام معاونت فرهنگی با معاونت دانشجویی در دانشگاه یاسوج گفت: سرپرست دانشگاه یاسوج با این اقدام خود نشان داد که هیچ راه حل جامعی برای حل مسائل فرهنگی و صنفی دانشگاه ندارد و با ادغام معاونت فرهنگی دانشگاه، امیدی به رشد فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه نداریم.

حذف معاونت فرهنگی این بار در دانشگاه یاسوج

به گزارش خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» از ياسوج، معاون سابق فرهنگي دانشگاه یاسوج در اعتراض به كار غير فرهنگي سرپرست دانشگاه گفت: با اين اقدام چگونه اهداف رهبر انقلاب در سال فرهنگ تحقق می يابد؟ این کار در واقع ذبح فرهنگ در دانشگاه به حساب مي‌آيد.

وقتي كه از ترس امنيتي شدن، برنامه‌هاي روز دانشجو خنثي مي‌شود

به گزارش خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» از ياسوج، شاهرخ قباديان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نزديك شدن ۱۶ آذر روز دانشجو، با اشاره به نگاه امنيتي مسئولان وزارت علوم به روز دانشجو از اين نگاه اظهار تاسف كرد و گفت: این نوع فعالیت ها مخصوصا در نقطه عطف جنبش دانشجویی حرکتی معنادار است.

تجمع اعتراضی دانشجویان دختر دانشگاه یاسوج نسبت به بی‌اخلاقی برخی مسئولان دانشگاه

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، عده‌ای از دانشجویان دختر دانشگاه یاسوج در اعتراض به بی اخلاقی برخی از مسئولان این دانشگاه تجمع اعتراضی برگزار کردند.

سکوت مسئولان در قبال بی‌احترامی به دانشجویان در روز دانشجو جای سوال دارد

محمد صفري مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور گچساران در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاري دانشجو» در ياسوج، با اشاره به حاشيه‌هاي برنامه روز ۱۶ آذر در اين دانشگاه به برخورد زننده برخي از كاركنان دانشگاه با دانشجويان در روز دانشجو اشاره کرد و گفت: سکوت مسئولین در قبال این بی‌احترامی جای سوال دارد.

دانشگاه خانه احزاب نیست / اجازه ورود منسوبین فتنه را به دانشگاه نمی‌دهیم

حسن رضایی قائم مقام سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در یاسوج، با اشاره به سیاست زده شدن فضای برخی از دانشگاه های استان با دعوت از چهره های شناخته شده و حاشیه ساز گفت: دانشگاه خانه احزاب و باشگاه سیاسی حزب و جناح خاصی نیست که عده ای به خود اجازه می دهند با برگزاری میتینگ های سیاسی فضای علمی و فرهنگی دانشگاه را به حاشیه بکشند.

پاره کردن پوسترهای برنامه ۹ دی در دانشگاه یاسوج

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، پوسترهای برنامه ۹ دی دانشگاه یاسوج توسط افراد ناشناس پاره شد تا مانع حضور دانشگاهیان در برنامه «پشت پرده‌های فتنه ۸۸» شوند.

حرکت حراست دانشگاه یاسوج در ۹ دی سازماندهی شده و سیاسی بود/ امنیتی کردن فضا برای حضور کم رنگ دانشجو در مراسم

محمد عبدالحسینی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در یاسوج با اشاره به امنیتی شدن فضای دانشگاه در روز ۹ دی به بهانه جلوگیری از ورود غیر دانشجو به دانشگاه گفت: حرکت حراست دانشگاه در روز ۹ دی سازماندهی شده و در جهت تحقق اهداف عدهای شکست خوره سیاسی بود.

امتحان ریاضی جان دانشجوی دانشگاه یاسوج را گرفت

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، دانشجوی رشته عمران دانشگاه یاسوج که روز پیش از آن در جلسه امتحان پایانی درس ریاضی دچار شوک و فشار هیجانی شده بود دیروز در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج جان خود را از دست داد.

پیگیر جدی قتل دختر ۱۷ ساله یاسوجی هستیم

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، در پی ربوده شدن دختر نوجوان یاسوجی و قتل وی، واحد خواهران بسیج دانشجویی ۳۰ دانشگاه و مرکز آموزش عالی کهگیلویه و بویراحمد طی بیانیه ای خواستار رسیدگی سریع و صریح مسئولان امر نسبت به این واقعه و وقایع ماقبل شدند.

برگزاری مختلط کلاس تنظیم خانواده در دانشگاه آزاد یاسوج

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، دانشگاه آزاد یاسوج در اقدامی عجیب کلاس تنظیم خانواده که تا کنون در همه دانشگاه‌های سراسر کشور به صورت منفک برگزار می‌شد را به صورت مختلط برگزار کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار